0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Пилки, плиткорізи

Пилки, плиткорізи

За даними істориків та археологів у сучасних пилок існують давні прабатьки. Чотири тисячі років тому використовували інструмент, що віддалено нагадував сучасну пилку. Він був зазубрений камінь, але його застосування було дуже утруднене, тим більше, що існував конкурент, виріб виготовлений теж з каменю і званий сокирою. А ось древні римляни та єгиптяни освоїли виготовлення мідних пилок, на які встановлювали алмазні зубці. За допомогою таких пилок розпилювали навіть досить тверді камені. Скандинави знайшли спосіб відливати пилки зі сталі, як форми для виливків знову-таки використовувався камінь. Найближче до якості сучасних пилок підійшли ковалі з давньої Греції, які навчилися виготовляти пилки методом кування. У таких пилок заточити зуби було простіше, а якість заточування — краще. У наш час застосовуються різні типи пилок, з яких найбільш популярними і використовуваними є такі, як ланцюгова, стрічкова, шабельна, дискова і лобзикова пилка.

Про електричний лобзик

Всі вищеперелічені типи пилок, далеко не відображають їхній перелік, але напевно найбільш затребуваним видом для використання в побутових умовах є електролобзик. Він вважається одним з найбільш універсальних видів пилок і з його допомогою не складе особливих труднощів розпилювати деревину, як по прямій лінії, так і по будь-якій наміченій кривій траєкторії. Якщо процес різання не вимагає особливої точності та акуратності, то можна застосовувати грубі різи, але і акуратне пиляння без утворення сколів йому теж під силу. Електролобзик здатний впоратися як з будь-якими матеріалами з деревини, наприклад, фанера, деревностружкові та деревноволокнисті плити, так і з керамікою, пластиком і навіть м'яким металом або тонкими сталевими заготовками. Для найпростішого лобзика перепиляти дерев'яні заготовки товщиною від шістдесяти до вісімдесяти міліметрів буде цілком під силу, а їх потужніші аналоги справляються зі ста п'ятдесяти міліметрової товщиною. Для роботи з лобзиком необхідні деякі навички, інакше пилка може суттєво відхилитися від бажаної траєкторії.

Ручні плиткорізи

Потреба в різанні керамічної плитки в побутових умовах настає нечасто, тому плиткорізи мають попит тільки у майстрів, які займаються укладанням плитки на професійній основі. Нестачі різних видів інструментів для різання плитки в господарських та спеціалізованих магазинах не спостерігається. Найчастіше використовуються ручні плиткорізи, які не потребують підключення до електричної мережі. Їх цінують за компактність та невелику вагу. Такі плиткорізи використовують не лише домашні умільці, а й майстри, які займаються різкою плиткою на професійній основі. Ручний плиткоріз завдяки своїм невеликим розмірам, як і вазі, легко перевозити з собою в потрібне місце та ще один важливий фактор, це невисока ціна, що робить його ще більш привабливим для застосування у відповідних видах робіт.

Де купити

Ручний плиткоріз має безліч переваг, але є деякі недоліки, які можуть вплинути, при потребі використовувати його на професійному рівні. Справа в тому, що йому не вдасться впоратися з плиткою, яка має шістнадцять і більше міліметрів завтовшки. Крім того, якщо потрібно обробити велику кількість плиток, процес різання буде продовжуватися відносно довго і вимагатиме застосування значних зусиль, а також деяких навичок. У таких випадках краще використовувати механічні плиткорізи, які хоч і володіють масою орієнтовно в п'ять або шість кілограм, зате комфортні в роботі, а завдяки упаковці не складні в перенесенні. Вибравши інструмент для придбання звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити пили та плиткорізи необхідного вам типу;
  • замовити пили та плиткорізи з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
  • скористатися каталогом пилок та плиткорізів;
  • дізнатися ціни на пили та плиткорізи та придбати необхідний інструмент недорого;
На жаль, на Ваш запит нічого не знайдено. Напишіть нам на info@motokvartal.com.ua або залиште запит у Телеграм-чаті https://t.me/motokvartal
Вгору