0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Підшипники двигуна для японських скутерів

Підшипники двигуна для японських скутерів

 

Як кажуть конструктори та інші фахівці з двигунів внутрішнього згоряння, найважливішими деталями двигуна є втулки розподільчих валів і шатунів, упорні півкільця, а також вкладиші колінчастого валу, які ще називають ковзними підшипниками. На всі перераховані вище деталі впливає підвищена температура і високі навантаження, так що саме від їх надійності і витривалості залежить справність роботи всього двигуна протягом відведеного йому ресурсу. Якщо порушуються правила ремонту, обслуговування та експлуатації двигуна, то саме ці деталі постраждають насамперед. Сучасний двигун може містити в собі не менше десяти різних підшипників, а це означає, що щороку в сукупності на всі двигуни можуть бути встановлені сотні мільйонів підшипників.

 

Відповідальність підприємств

Випускаючи таку величезну кількість підшипників, будь-яке підприємство, що спеціалізується на цій продукції, має в обов'язковому порядку здійснювати найсуворіший контроль якості продукції, що випускається. Будь-яка помилка з боку тих, хто контролює якість підшипників, що випускаються, і постраждати можуть тисячі новостворених двигунів, що незмінно позначиться на споживчому попиті і призведе до збитку на підприємстві. Тому такі компанії, як Athena, EVO, HRB, KG, KIYOSHI, KOSO, KOYO, KUROSAWA, NACHI, NSK, NT, NTE, NTN, QUEST, S.E.E.(Тайвань) дуже серйозно підходять до питань якості продукції та їх виробу нарікань з боку споживачів немає. Причому їм постійно доводиться стежити за перебігом технічного прогресу у цій галузі. Нові технології та матеріали повинні в обов'язковому порядку освоюватися та застосовуватися, оскільки питома потужність двигунів внутрішнього згоряння зростає з року в рік.

Сфери застосування підшипників ковзання

Поєднати інновації з якістю можна тільки за умови, що є свій завод і дослідницький центр або іншими словами реальний науково-виробничий комплекс. Складнощів при виготовленні підшипників, у тому числі і застосовуваних у двигунах внутрішнього згоряння, вистачає, так що їх виробництво під силу тільки вузькоспеціалізованим підприємствам, здатним організувати дієвий контроль за якістю продукції, що виробляється. Такі підприємства випускають оригінальні підшипники, наприклад, шатунні, упорні, корінні та підшипники для розподільних валів. Окрім основної продукції, яка використовується в авто та мототранспортній техніці, провідні компанії з виробництва підшипників ковзання, виготовляють вироби, що встановлюються на форсовані двигуни, що застосовуються в авіаційній промисловості, техніці призначеної для участі в гоночних змаганнях, а також важкої вантажної техніки. Все перелічене вище входить в асортимент спеціальних високоякісних підшипників.

Нові технології

Заміна та відновлення колінвала процес, що займає великий проміжок часу і вимагає чималих матеріальних витрат. Але існують нові технології, які дозволяють значно скоротити як тимчасові, так і матеріальні витрати. Для цього багато профільних підприємств освоїли випуск підшипників, що постачаються в комплекті з фланцями, товщина яких значно збільшена. Далі застосовується традиційне шліфування опорних поверхонь колінвала до потрібної величини плюс використовують комплекти ремонтних вкладишів.

Де купити

Всіх, хто потребує придбання підшипників для мотоциклетних двигунів, запрошуємо звернутися до нашого інтернет-магазину та отримати можливість:

  • купити підшипники двигуна для японських скутерів;;
  • дізнатися ціни на підшипники двигуна для японських скутерів та придбати необхідні недорого;
  • скористатися каталогом підшипників двигуна для японських скутерів;
  • замовити підшипники двигуна для японських скутерів з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
Відображення:
Вгору