0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Рукоятки та гріпси для кубатури

Рукоятки та грипси для кубатури

Наконечники керма, ручки керма або ручки на кермі, все це можна назвати одним словом – грипси. Вони встановлені на більшості видів кермів, проте зустрічаються керма на кшталт «баранячі роги» або «метелик», на яких застосовують поліуретанові або поролонові накладки, або ж спеціальну обмотку. Основне призначення грипсів полягає у забезпеченні можливості кращого захоплення керма мотоцикла. Досягти цього можна, якщо підвищити ступінь зчеплення пальців руки з матеріалом, з якого виготовлено ручку. Крім того, грипси трохи збільшують діаметр керма, що також позитивно позначається на зручності та якості захоплення. Безпека поїздок на мотоциклі має бути понад усе. Не останню роль у вирішенні цієї проблеми грає правильно налаштоване сидіння та гарантія того, що кермо жодним чином не зможе вискочити з рук мотоцикліста, оскільки забезпечує надійне та зручне захоплення.

Призначення грипсів

Але грипси потрібні не тільки для того, щоб збільшувати діаметр керма. Пальці та кисть руки почуватимуться комфортно ще й завдяки тому, що наконечники керма створюють сприятливий температурний режим і навіть за мінусових температур такого холоду, як від металевої поверхні не відчуватиметься. Таке стає можливим тому, що при виготовленні грипсів застосовують матеріали, що практично не проводять тепло. Найчастіше можна обійтися і без мотоциклетних рукавичок. Не останнє значення має також анатомічна форма деяких спеціальних ручок, що встановлюються на кермо. Вони сприяють правильному розподілу навантажень, що виникають під час їзди на пальці і кисті рук, а це означає, що руки в процесі управління мотоциклом втомлюватимуться менше. Крім того, встановлення грипсів, виготовлених їх м'якого матеріалу, дозволить нівелювати більшість дрібних ударів, що передаються на кермо від переднього колеса.

Матеріал для виготовлення

Не забуватимемо також про красу та естетику. Ручки керма здатні значно покращити зовнішній вигляд мотоцикла, про що зазвичай мріють прекрасні шанувальниці мотоциклів. У торгової мережі можна легко виявити грипси, виготовлення яких застосовувалися різні матеріали. Особливою популярністю користуються наконечники керма виготовлені з пластмаси, шкіри, силікону, з жорсткої і м'якої гуми, поролонові, а також багатошарові, коли нижні шари є щільними матеріалами, в той час, як верхній шар, м'який каучук. Як мовиться на смак і колір товариша немає, тому окремі мотодрайвери вважають за краще бачити на своєму кермі ручки, виготовлені з деревини. Зрозуміло, що кожен матеріал має свої плюси та мінуси. Так, наприклад, усім відомий поролон є м'яким і зручним матеріалом, але на жаль він чутливий до вологи і легко її вбирає, так що вироби з нього після снігу, дощу та інших випадків потрапляння на нього вологи залишатимуться мокрими і ніякої радості своєму власнику не доставить, та й вистачає їх максимум на два сезони.

Найкращі варіанти наконечників

Міцний та надійний хват керма забезпечують грипси середньої жорсткості, причому вони практично не натирають руки. Виготовлені з жорсткої гуми наконечники можуть тривалий час служити вірою і правдою, ось тільки без рукавичок використовувати їх важко, через натирання рук. Великою популярністю користуються грипси, виготовлені зі шкіри. Вони довговічні, стильні, не прослизають на кермі і виглядають досить елегантно. Найчастіше під їх шкіряну накладку може встановлюватися ще й м'яка підкладка.

Де купити

При бажанні встановити на своєму мототранспортному засобі рукоятки, що вам сподобалися, звертайтесь в наш інтернет-магазин і отримайте можливість:

  • ккупити рукоятки та грипси для кубатури;;
  • дізнатися ціни на рукоятки та грипси для кубатури та придбати сподобалися недорого;
  • скористатися каталогом рукояток та грипсів для кубатури;
  • замовити рукоятки та грипси для кубатури з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
Відображення:
Вгору