0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Шоломи Alpinestars

Шоломи Alpinestars

Практично у всіх цивілізованих країнах існують закони, згідно з якими всі, хто здійснює поїздки на мототранспортному засобі, зобов'язані застосовувати мотоциклетний шолом. І це не чиясь забаганка, а гостра необхідність. Не говорячи про те, що мотоциклетний шолом значно підвищує комфорт під час поїздок, тому що оберігає від шуму, вітру, дощу та інших несприятливих погодних умов, але він ще й виконує таку важливу функцію, як захист голови від пошкоджень внаслідок дорожньо-транспортних пригод. чи інших непередбачених ситуацій. Тому перше, що необхідно придбати після покупки мототранспортного засобу – це мотоциклетний шолом. Правила дорожнього руху передбачають накладення штрафу на тих, хто здійснює поїздки на мотоциклі без застосування мотошолому. Згідно зі статистикою, у більшості випадків пов'язаних з падінням водія, мотошолом допомагає зберегти здоров'я, а часом і життя. Правильно підібраний мотоциклетний шолом не тільки допоможе під час поїздки, а й може запобігти страшним наслідкам під час непередбачених ситуацій як для водія, так і для пасажира.

Пристрій мотошолому

Мотоциклетний шолом має досить складний пристрій. Його зовнішню захисну оболонку найчастіше називають раковиною чи шкаралупою. Були часи, коли ця оболонка виготовлялася виключно із пластику, але сучасні технології пішли далеко вперед. Звичайно, є несумлінні виробники та продавці, які можуть реалізовувати подібні вироби, але фахівці категорично не рекомендують їх експлуатувати. Оптимальним варіантом в даний час вважається використання для зовнішньої оболонки мотошолома поєднання таких матеріалів, як скловолокно та певні види пластмас. Існують також оболонки, виготовлені виключно з карбону, проте експерти відзначають, що наявність двох компонентів підвищують міцність і надійність шолома. Під шкаралупою знаходиться шар, який має максимально поглинути енергію удару. На вигляд цей шар нагадує звичайний пінопласт, але насправді він має високопористу структуру, яка відмінно поглинає енергію удару.

Історія бренду

Однією з багатьох компаній, яка освоїла випуск якісних і популярних мотошоломів, є італійське підприємство Alpinestars. Засновником цього, безперечно легендарного бренду, в 1963 році став відомий Санте Маззароло. Хоча він сам був талановитим майстром, який вміє і знає, як поводитися зі шкірою, створена ним компанія досягла великих успіхів у виробництві екіпірування та одягу для любителів та професіоналів, які займаються мотоспортом та мотогонками. Вироби підприємства легко впізнавані, завдяки логотипу, який є графічним зображенням популярної на Апеннінах, прекрасної квітки — едельвейс. Саме в цей час все більшої популярності в Європі набував мотокрос. На радість спортсменів взуття та одяг від Маззаролло, повністю відповідало їхнім вимогам та швидко завоювало популярність у колах мотоциклістів.

Де купити

Заради справедливості слід зауважити, що за всю історію своєї діяльності, а це понад п'ятдесят років, компанія Alpinestars ніколи не займалася виробництвом мотоциклетних шоломів. Спроектувати та налагодити випуск мотошолома справа далеко не проста. Тим більше що довелося починати практично з нуля. Але, як кажуть, перший млинець не вийшов комом. Комфорт, безпека, ефективність – все це втілилося у шоломах Alpinestars. Перевірити це твердження дуже легко. Достатньо звернутися до нашого інтернет-магазину та отримати можливість:

  • купити шоломи від Alpinestars;
  • скористатися каталогом шоломів Alpinestars;
  • дізнатися ціни на шоломи Alpinestars та придбати необхідний недорого;
  • замовити шолом від Alpinestars з доставкою, як в місто Київ, так і в будь-який інший регіон України.
Відображення:
На жаль, на Ваш запит нічого не знайдено. Напишіть нам на info@motokvartal.com.ua або залиште запит у Телеграм-чаті https://t.me/motokvartal
Вгору