Кількість
|
Вартість
|
||
Днів постачання:
24h
|
|||
|
Звукові сигнали
Усі транспортні засоби є об'єктами підвищеної небезпеки. Таке твердження повною мірою стосується і мототранспортних засобів, включаючи мотоцикли та скутери. Якщо у водіїв автомобілів з кожним роком кількість захисних засобів та пристроїв збільшується, то водії мотоциклів похвалитися цим не можуть. Немає у них ні ременів та подушок безпеки, відсутні й різноманітні наворочені електронні засоби, типу підтримки курсової стійкості тощо. Різні екстремальні ситуації на дорогах виникають із завидною регулярністю і для того, щоб вийти з них без ушкоджень та втрат, мотоцикліст може розраховувати лише на власну майстерність, гарне освітлення свого транспортного засобу та своєчасний звуковий сигнал. З того часу, як з'явилася можливість встановлювати на мотоциклах звукові сигнали, що працюють завдяки електричній енергії, було запобігло безліч дорожньо-транспортних пригод і врятовано не одне життя.
Призначення звукового сигналу
Основним призначенням звукового сигналу є підвищення безпеки, як водія мотоцикла, так і інших учасників дорожнього руху. Якщо мотоцикліст бачить, що може виникнути небезпечна ситуація, то за допомогою звукового сигналу він зобов'язаний попередити іншого учасника дорожнього руху про своє наближення. У більшості країн подача звукового сигналу обмежується одноразовим його застосуванням, але з іншого боку, якщо видно, що на подачу сигналу інший учасник руху не відреагував, а уникнути аварійної ситуації необхідно, то доводиться застосовувати цей сигнал багаторазово. Краще штраф, ніж припустити, щоб хтось постраждав. У той же час встановлення та використання звукових сигналів переривчастого типу і тим більше сирени не допускається. Хоча встановлення протиугінних засобів з подібними типами сигналів цілком можливе і у правоохоронних органів заперечень не викликає.
Типи звукових сигналів
На мотоциклах та скутерах допускається встановлення та використання звукових сигналів різних типів. Один з них називається, як шумовий безрупорний, тоді як другий називають тональним рупорним сигналом. Принцип дії того й іншого виду звукового сигналу практично не відрізняється. Всю конструкцію можна описати за кількома словами і складається вона з таких елементів, як переривник, мембрана із закріпленим якорем і соленоїд. Різниця між рупорними і безрупорними звуковими сигналами у тому, що у першому випадку звукові коливання виникають завдяки повітряному стовпу, що у рупорі, тоді як у другому звук створюється завдяки коливанням резонатора. Форму рупора легко уявити завдяки мультиплікаційним фільмам колишніх років, де він має форму воронки з метою поліпшити звучання, а один з його кінців виконаний у формі равлика, що дає можливість зменшити його габарити і встановлювати на скутерах.
Найкращі виробники звукових сигналів
Виробники різних запасних для мотоциклів часу даремно не втрачають і чудово обізнані з потребами своїх клієнтів. Так що якщо є необхідність встановити новий, або замінити старий звуковий сигнал мотоцикла, то вироби цих компаній дуже знадобляться. До відомих виробників звукових сигналів можна віднести такі, як VICMA, INPARTS та TATA. Як правило, у споживачів виробів цих компаній питань до їхньої якості не виникає. Перелічені виробники дбають про свій імідж і без багаторазових перевірок та тестування на передовому устаткуванні, свої вироби в торговельну мережу не відправлять.
Свою продукцію перераховані вище компанії відправляють у різні торгові точки, серед яких і наш інтернет - магазин. У разі потреби сміливо звертайтесь до нас та отримайте такі можливості:
- купити звуковий сигнал, підходить саме для вашого транспортного засобу;
- дізнатися ціни на звукові сигнали та придбати необхідний вам недорого;
- скористатися каталогом звукових сигналів;
- замовити звуковий сигнал з доставкою до будь-якого міста України, включаючи її столицю, місто Київ;