Кількість
|
Вартість
|
||
Днів постачання:
24h
|
|||
|
Бензопили
Для справжнього господаря садової чи сільськогосподарської ділянки наявність бензопили є обов'язковою. Роботи пов'язані з переробкою деревини у великих обсягах, ручним інструментом не виконаєш. Важко сказати, хто саме став винахідником бензопили, але експерти відсилають нас на початок тридцятих років двадцятого століття, коли, мабуть, і почалося масове застосування цього інструменту. Маючи невелику власну масу з її допомогою можна не особливо напружуючись і не витрачаючи багато часу здійснити розпилювання деревини, наприклад, з метою заготівлі дров, провести обрізання товстих гілок дерев, спилити під корінь дерево, що впало, а також виконати безліч інших робіт, пов'язаних з деревиною.
Пристрій бензопили
Пристрій бензопили не можна назвати складним і недоступним для розуміння не фахівцями. Обов'язковою умовою є наявність двигуна внутрішнього згоряння з невеликим об'ємом та вагою. Тримати в руках велику за розмірами і масивну пилку по-перше важко і незручно, а по-друге, небезпечно. Крім двигуна в бензопилі обов'язково присутній ланцюг, у якого є металеві зубці. З їх допомогою відбувається розпилювання деревини. Ланцюг, як правило, надягають на шину, або як його ще називають - робоче полотно. Виробники ланцюгів для бензинових шин повинні враховувати потужність двигуна, встановленого на конкретну марку бензопили. Від цього багато в чому залежатиме, як форма, величина і товщина зуба, так і відстань між ними, іншими словами - крок. Вважають, що чим більша відстань між зубами, тим вища продуктивність інструменту.
Залежність параметрів зубів від потужності двигуна
Але, слід враховувати, що при великому кроці зубів і низької потужності двигуна виконувати процес пиляння буде неможливо або принаймні дуже важко. Не підійде також варіант, коли на потужний двигун встановлюють ланцюг із зубами малої величини та невеликим кроком. В ідеалі для легких і малопотужних пилок рекомендують встановлювати ланцюг низькопрофільний, а крок зубів не повинен перевищувати 0,325 дюйма. Відповідно для потужних двигунів підійде ланцюг з повним профілем, а крок зубів у даному випадку має становити від 0,375 дюймів та до 0,404 дюймів включно. Ще однією найважливішою характеристикою будь-якої бензопили є довжина робочої частини полотна. Тут усе досить просто. Чим більша довжина робочої частини полотна, тим більше за товщиною дерево з його допомогою можна розпиляти, причому за один прохід. Для прикладу розрахунок можна зробити виходячи з таких цифр: довжина полотна - тридцять п'ять сантиметрів, значить максимальний діаметр колоди, що розпилюється, - тридцять сантиметрів. І знову ж таки необхідно враховувати потужність встановленого двигуна. Чим довше полотно, тим потужнішим має бути двигун.
Вимоги до двигуна
На бензопили встановлюють двотактний бензиновий двигун внутрішнього згоряння, який через редуктор (спеціальна система передач) з'єднується з полотном, а відповідно і з пиляльною частиною. Так як двигун працює у два такти, то для його роботи паливо готують із спеціальної олії та бензину. Що стосується ланцюга, то для нього існує окремий резервуар, де і відбувається його мастило, причому здійснюється цей процес автоматично. Найголовніша перевага бензинової пилки перед аналогічною електричною, це її мобільність і автономність, оскільки вона ніяк не прив'язана до джерела живлення, а саме до розетки.
Де купити
У разі необхідності придбання бензопили, звертайтесь до нашого інтернет-магазину Мотоквартал і отримайте можливість:
- купити бензопилу и запасні частини до цього інструменту;
- скористатися каталогом бензопил та запасних частин до неї;
- дізнатися ціни на бензопили та запасні частини до неї;
- замовити бензопилу з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;