Все першочергове для вашого BMW R 1250 RT ми зібрали в одному місці та розбили на групи. Тут ви зможете не дорого купити запчастини, придбати аксесуари та якісні масла та рідини.

 


Покришки

Metzeler

Покришка передня 120/70 R17 від 4654 грн

Покришка задня 180/55 R17 від 4309 грн

або Комплект Metzeler ROADTEC Z6 зі знижкою: передня (артикул 1342651, DOT22) + задня (артикул 32314, DOT20+) за 10332 грн

Замовити комплект

 


Pirelli

Покришка передня 120/70 R17 від 4562 грн

Покришка задня 180/55 R17 від 5702 грн

або Комплект PIRELLI ANGEL GT зі знижкою: передня (артикул 1342744, DOT22) + задня (артикул 1342776, DOT2022) за 9751 грн

Замовити комплект

 


Всі бренди

Покришка передня 120/70 R17 від 3275 грн

Покришка задня 180/55 R17 від 4131 грн

 

 

Оливи та рідини

Олива моторна

Моторне масло ADVANTEC Ultimate 859 грн за 1л

або синтетичні масла 5W-40 , хороший варіант Motul 7100 4T 2608 грн за 4л


Вилкові оливи

Олива для телескопічної вилки Тип 1 1048 грн за 1л


Олива для кардана

Hypoid Axle Oil G3 2059 грн за 0,5л

 

 

Освітлення

 

 

Гальмівні колодки

 

 

Акумулятори та свічки

Акумулятори

Аккумуляторная батарея AGM(61218531121) за 5379 грн

Місткість 11.8 А/год

Аналоги, код ELTX14H від 9106 грн

 

 

Сальники та пильовики

 

Фільтри

Аналоги

Фільтр масляний HF160 від 399 грн

Фільтр повітряний HFA7915 від 471 грн

 

 

Аксесуари

 

 

Аксесуари та запчастини, рідини та олії — все для вашого мотоцикла BMW R1250 RT

Якщо вам потрібні аксесуари та запчастини для вашого мотоцикла, то ви можете звернутися до спеціалізованого мотосервісу або інтернет-магазину Motokvartal в Україні. Там ви зможете знайти різні деталі, аксесуари та комплектуючі для мотоциклів BMW R1250 RT та інших моделей, включаючи:

 • гальмівні колодки;
 • ланцюги та зірки;
 • олійні фільтри;
 • свічки запалювання;
 • різні елементи кріплення та інші запчастини.

Запчастини для BMW R1250 RT

Навіщо мотоциклам потрібні запчастини та аксесуари?

Мотоцикли, як і будь-які інші транспортні засоби, потребують періодичного обслуговування та заміни деталей. Це дозволяє утримувати їх у хорошому технічному стані, що є гарантією безпеки для водія та пасажирів. Необхідність у запчастинах та аксесуарах для мотоциклів може бути обумовлена різними причинами.

Ремонт та заміна пошкоджених деталей

Подібно до будь-якого іншого механізму, мотоцикл може відчувати знос і пошкодження деталей в результаті щоденної експлуатації. Наприклад, купуючи запчастини для мотоцикла BMW R1250 RT або іншої моделі, ви можете замінити його пошкоджені чи зношені деталі, відновлюючи працездатність свого двоколісного транспортного засобу. Деякі деталі, такі як гальмівні колодки та свічки запалювання, мають обмежений термін служби та потребують періодичної заміни.

Поліпшення продуктивності та естетики

Аксесуари для мотоциклів допомагають підвищити їхню продуктивність і покращують зовнішній вигляд мотоцикла. Наприклад, нові вихлопні системи, повітряні фільтри та шини можуть збільшити потужність та покращити керованість мотоцикла. Аксесуари для кузова, такі як крила та обтічники, покращують аеродинамічні характеристики та зовнішній вигляд мотоцикла.

Підвищення безпеки та комфорту

Деякі аксесуари для мотоцикла BMW R1250 RT або будь-якої іншої моделі мотоцикла можуть покращити комфорт та безпеку водія та його пасажирів:

 • встановлення багажних ящиків та кофрів допоможе збільшити місткість мотоцикла та зробити поїздки більш комфортними;
 • аксесуари для захисту, такі як кожухи та захисні каркаси, збільшують безпеку мотоцикліста у разі аварії тощо.

Перед покупкою аксесуарів, запчастин та рідин для мотоцикла важливо уточнити їхню сумісність з вашою моделлю та маркою мотоцикла. Також важливо дотримуватися рекомендацій виробника щодо використання та заміни рідин та олій.

Яке значення для мотоцикла мають рідини та олії

Що стосується рідин і масел, то для будь-якої моделі, включаючи масла для мотоцикла BMW R1250 RT, ви можете придбати в інтернет-магазин Motokvartal. Рідини та масла для мотоциклів відіграють важливу роль у забезпеченні працездатності та довговічності двигуна та інших механізмів:

 • змащують та охолоджують двигун, трансмісію та інші компоненти;
 • захищають від корозії та зносу.

Запчастини BMW R1250 RT

Без регулярної заміни рідин та масел, мотоцикл може зазнати серйозних пошкоджень та відмови в роботі. Серед найважливіших рідин для мотоцикла можна виділити:

 1. Масло для двигуна — рідина, яка змащує та охолоджує двигун, запобігаючи його зносу та пошкодженню. Воно також допомагає захистити двигун від корозії та допомагає покращити продуктивність та економічність палива.
 2. Гальмівну рідину — спеціальна рідина, що забезпечує нормальне функціонування гальмівної системи мотоцикла BMW R1250 RT будь-якої іншої моделі. Вона допомагає забезпечити безпеку під час руху, передаючи зусилля натискання на гальмівну педаль або ручку до гальмівних колодок, гальмівних дисків.
 3. Трансмісійне масло — рідина, яка використовується для змащення та охолодження передач, диференціала та інших компонентів трансмісії в мотоциклі. Воно допомагає захистити трансмісію від зносу та пошкоджень та покращує її продуктивність та ефективність.
 4. Антифриз — рідина, яка використовується для охолодження двигуна та захисту його від замерзання та перегріву. Він запобігає утворенню льоду в системі охолодження та захищає двигун від корозії та пошкоджень.

Запчастини та аксесуари для мотоциклів необхідні для підтримки його працездатності та безпеки, а також для покращення його продуктивності та зовнішнього вигляду.

Купити у Києві недорого комплектуючі та олії для мотоцикла BMW R1250 RT ви можете на сайті інтернет-магазину запчастин для мототехніки та мотоекіпірування «Мотоквартал». На сайті motokvartal.com.ua магазину ми зібрали в одному каталозі все, що може знадобитися вашому мотоциклу — покришки, освітлення, олії та рідини, гальмівні колодки, акумулятори та свічки, сальники та пильовики, фільтри, аксесуари.