Все першочергове для вашого BMW R nineT ми зібрали в одному місці та розбили на групи. Тут ви зможете не дорого купити запчастини, придбати аксесуари та якісні масла та рідини.

 


Покришки

Metzeler

Покришка передня 120/70 R17 від 4654 грн

Покришка задня 180/55 R17 від 4309 грн

або Комплект Metzeler SPORTEC M5 INTERACT зі знижкою: передня (артикул 1340033, DOT 08-10.2022) + задня (артикул 32321, DOT20+) за 11117 грн

Замовити комплект

 


Pirelli

Покришка передня 120/70 R17 від 4562 грн

Покришка задня 180/55 R17 від 5572 грн

або Комплект PIRELLI ANGEL GT зі знижкою: передня (артикул 1342744, DOT22) + задня (артикул 1342776, DOT2022) за 9627 грн

Замовити комплект

 


Всі бренди

Покришка передня 120/70 R17 від 3275 грн

Покришка задня 180/55 R17 від 4131 грн

 

 

Оливи та рідини

Олива моторна

Синтетичні масла 15W-50 , хороший варіант Advantec Pro 746 грн за 4л


Вилкові оливи

Олива для телескопічної вилки Тип 2 1087 грн за 1л


Олива для кардана

BMW Synthetik OSP 2496 грн за 0,5л

 

 

Освітлення

 

 

Гальмівні колодки

 

 

Акумулятори та свічки

Акумулятори

Аккумуляторная батарея AGM(61218394179) за 8108 грн

Місткість 14.0 А/год

Аналоги, код YTX14-BS від 2517 грн

 

 

Сальники та пильовики

 

Фільтри

Аналоги

Фільтр масляний HF164 від 374 грн

Фільтр повітряний HFA7914 від 463 грн

 

 

Аксесуари

Дзеркала

Оригінальне дзеркало (51168358966) за 3582 грн

 

 

Якісні рідини та олії, аксесуари та комплектуючі для мотоцикла BMW RnineT

BMW R nineT — це класичний мотоцикл з нахилом до ретро-дизайну, випущений в 2014 р. Він оснащений 1170 кубічним двигуном, який виробляє потужність 110 к.с., має систему ABS і регульовану підвіску. Модель мотоцикла BMW RnineT має багато можливостей для індивідуалізації, що дозволяє власникам налаштувати його відповідно до власних уподобань.

Запчастини для BMW RnineT

Що слід розуміти під індивідуалізацією мотоцикла?

Індивідуалізація мотоцикла — це процес зміни зовнішнього вигляду, функціональності та характеристик мотоцикла відповідно до уподобань та потреб власника. Цей процес може включати:

  • встановлення додаткових компонентів та аксесуарів;
  • заміну запчастин;
  • зміна кольору.

Все це дозволить вам зробити мотоцикл більш унікальним і відповідним вашим уподобанням, вашій індивідуальності, вашому образу та стилю. Наприклад, покращення функціональних характеристик — збільшення потужності двигуна, гальмівної системи або встановлення більш зручних сидінь, дозволить вам індивідуалізувати мотоцикл BMW R nineT або будь-яку іншу модель.

Що потрібно для індивідуалізації мотоцикла BMW R nineT?

Щоб змінити зовнішній вигляд та характеристики мотоцикла BMW R nineT, вам можуть знадобитися різні додаткові компоненти та аксесуари.

  1. Запчастини та компоненти для зміни зовнішнього вигляду — сидіння, кермо, панель приладів, бак для палива та вихлопна система.
  2. Компоненти поліпшення продуктивності, наприклад — високопродуктивний повітряний фільтр, вихлопна система, і навіть система управління двигуном.
  3. Різні аксесуари — чохли для сидінь, багажні ящики, захисні елементи, світлові/дзеркальні елементи.
  4. Мотоекіпірування та аксесуари для покращення комфорту та підвищення безпеки — шоломи, рукавички, боти, захисні жилети, накидки від дощу.

Вибір аксесуарів для мотоцикла BMW R nineT залежить від індивідуальних переваг власника, його бюджету та призначення мотоцикла.

Як правильно вибрати аксесуари та запчастини для мотоцикла?

При виборі аксесуарів та запчастин для мотоцикла BMW R nineT слід враховувати декілька факторів.

Сумісність

Слід переконатися, що вибрані аксесуари та запчастини підходять для моделі мотоцикла.

Якість

Важливо вибирати аксесуари та запчастини, що пропонуються надійними виробниками, це забезпечить довговічність та безпеку експлуатації вашого мотоцикла.

Функціональність

Вибрані вами аксесуари та запчастини мають покращувати функціональність мотоцикла, а не погіршувати її.

Репутація виробника

Вивчіть рейтинги виробника та його продукції, щоб переконатися в їх надійності та якості.

Вартість

Ціна на аксесуари та запчастини для мотоцикла BMW R nineT може бути різною і залежить від якості їх виготовлення та бренду виробника. Важливо також, щоб їхня вартість відповідала вашому бюджету. Пам'ятайте, що дорогі компоненти не завжди означають найкращу якість.

Запчастини BMW R nineT

Призначення мотоцикла

Визначте, з якою метою ви шукаєте аксесуари та запчастини — для покращення продуктивності, зовнішнього вигляду чи комфорту, та вибирайте компоненти відповідно.

Поради та рекомендації експертів

Не соромтеся звертатися до професійних механіків або інших експертів з мотоциклів за порадами та рекомендаціями. В інтернет-магазині Motokvartal працюють справжні професіонали та знавці мототехніки, які допоможуть вам в індивідуалізації вашого двоколісного друга, підберуть аксесуари та запчастини для мотоцикла BMW R nineT з максимальною відповідальністю.

На сайті інтернет-магазину мотоекіпіровки та запчастин для мототехніки Motokvartal ви можете вибрати компоненти, які відповідають вашим потребам та бюджету з урахуванням забезпечення необхідної безпеки та довговічності мотоцикла. Купити у Києві для мотоцикла BMW R nineT все, що може знадобитися для його індивідуалізації, ви можете на сайті motokvartal.com.ua.