0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотоботи Gaerne

Купити мотоботи Gaerne висока безпека та технологічність

Мотоботи є чоботи особливої конструкції, створені для пересування на мотоциклі. Серед європейських виробників такого взуття найвищі позиції на ринку мотоекіпірування займає компанія Gaerne з Італії. Сьогодні купити мотоботи Gaerne може дозволити собі кожен любитель мотоцикла.

Досвідченому власнику мотоцикла відомий рівень небезпеки, але висока швидкість, адреналін та відчуття свободи від їзди допомагають долати будь-які страхи. Велике значення має грамотний вибір екіпірування, що дозволить захистити себе в будь-яких критичних ситуаціях на дорозі. При цьому нехтувати спеціальним захисним взуттям все ж таки не варто.

Чим виділяються мотоботи Гаєрне Україна?

Правильна концепція та процес виробництва мотобот дозволяють досягти відмінного балансу між жорсткістю та міцністю конструкції, забезпечувати необхідну свободу руху. Саме цього принципу дотримується італійська компанія, створюючи спеціальне взуття для мотоцикла. Наприклад, кросові мотоботи Gaerne G Adventure Київ здатні переносити високі навантаження, забезпечуючи ногам максимальний захист навіть у критичних ситуаціях, які можуть статися з кожним.

Конструктивні особливості мотоботу Gaerne

За показниками висоти мотоботи Гаєрне можна легко відрізнити від моделей інших виробників, адже дані байкерські черевики набагато вищі за традиційні варіанти мотоекіпірування. Загалом, моточеревики створюються подібно до гірськолижного взуття, але для любителя мотоцикла практично не важлива можливість ходити в ньому пішки. Бренд з Італії застосовує при створенні мотоботу товсту натуральну шкіру та міцні матеріали для підошви, що має велике значення для пересування на байку.

Багатьом мотоциклістам важлива велика висота, яку мають мотоботи Гаєрне Україна. Це викликає бажання купити одну з моделей італійської екіпіровки навіть тим, кого не цікавить екстремальне використання байка. Високі мотоботи стають гарантією захисту від усіляких механічних пошкоджень, а зручні застібки дозволяють добре закріплювати взуття на нозі.

Щодо дизайнерських особливостей продукції Gaerne, тут виділяється емоційний дизайн з італійськими особливостями. Агресивний зовнішній вигляд мотоботинок з Італії має безліч шанувальників у всьому світі, а широкий асортимент моделей дає можливість скласти вдалий ансамбль за дизайнерським принципом.

Gaerne мотоботи ціна та асортимент

Особливих висот компанія Gaerne досягла у виробництві спеціального взуття для мотокросу. Наприклад, купити мотоботи Gaerne SG 12 - справжня мрія кожного любителя їзди на байку бездоріжжям. Ця продукція має з особливим характером забезпечує високий захист ніг у будь-яких умовах. Широкий асортимент моделей дає можливість вибирати захисне взуття, що відповідає стилю їзди, особливостям використання мотоцикла та особистим звичкам шанувальника двоколісного транспорту.

Разом із стійкістю до механічних впливів, мотоботи Gaerne створені виконувати іншу найважливішу роботу:

  • Захист ніг від бруду та пилу;
  • Вдала теплоізоляція;
  • Протидія вітру та холоду;
  • Довершення образу "мотоцикл-мотоцикліст".

Як бачимо, мотоцикліст отримує як високий рівень захисту ніг, а й інші переваги. Дрібниць у мотоекіпіровці не буває. При цьому ціна на мотоботи Gaerne SG 10 буде цілком доступною для багатьох любителів мотокросу. Комфорт та зручність спеціального мотовзуття з Італії досягається використанням якісних матеріалів для підкладок та вдалих технологій заповнення. Все це дозволяє досягти належного рівня тепло- та повітрообміну, включаючи можливість виведення пари.

Де купити мотоботи Gaerne в Україні?

У нашій країні є чимало торгових точок, де представлена найрізноманітніша мотоекіпіровка, включаючи спеціальне взуття, моторукавички, мотошоломи. Довіряти сумнівним продавцям не варто: можна отримати низькоякісну підробку, яка не відповідає заявленим характеристикам.

Наш Інтернет магазин має бездоганну репутацію серед любителів мотоциклів і вже багато років надає оригінальне мотоекіпірування, включаючи справжні Gaerne мотоботи ціна на які - одна з найнижчих в Україні.

Як правильно вибрати мотоботи Gaerne за типом взуття

Асортимент мотоботі Gaerne в інтернет-магазині Мотоквартал здатний привести байкера-початківця в замішання. Щоб грамотно підібрати та купити мотоботи Гаєрне, слід приділити увагу типу мотобот та дізнатися інші аспекти вибору цього важливого елемента екіпірування мотоцикліста.

Кросові мотоботи Gaerne

Моточеревики кросового типу виділяються високим силуетом, що забезпечує щільну фіксацію ноги та стопи. Шкарпетки таких виробів доповнені металевими набійками, а вся конструкція доповнюється застібками по всій висоті. При спробі зігнути такі моточеревики, у вас нічого не вийде завдяки чудовому захисту від кручення і наявності жорсткого каркаса.

Підошва виробів має виразний малюнок протектора, що дозволяє міцно стояти на ногах, витягаючи свій кросовий байк із найскладнішого бездоріжжя. Також відзначається багатошаровість підошви та наявність змінної нижньої частини. Високоякісні Gaerne мотоботи не промокають, а вода всередину може проникнути тільки через верх, але і це буде дуже проблематично, у зв'язку із щільною фіксацією взуття на нозі.

Основний пріоритет у кросових моточеревиках робиться на захист від ударів та можливого травматизму, а від ковзання та тертя таке взуття практично не рятує. Певні моделі припускають наявність металевого захисту шкарпетки. Єдиним недоліком кросових черевиків можна назвати незручність, але повноцінний захист при заняттях мотокросом того вартий.

Спортивні мотоботи Гаєрне

Мотоботи Gaerne для спортбайка відрізняються обтічною формою, мають численні слайдери, а також вузьку та максимально плоску підошву. Основний упор робиться на простоту та надійність. При виробництві такого екіпірування застосовуються найтехнологічніші рішення, де також особливого значення набуває захист ніг. Певні спортивні мотоботи мають додаткові вентиляційні отвори і внутрішній знімний чобот, що дозволяє прати його при необхідності.

Зовнішній вигляд такого мотовзуття нагадує екіпірування з науково-фантастичного кіно. Спортивні мотоботи Гаєрне забезпечують чудовий захист ног при пересуванні на байку асфальтом. З цією метою вироби доповнюються спеціальними торсіонними та шарнірними системами, за допомогою яких досягається належна підтримка та захист кісточки..

Як недоліки спортивних моделей черевиків для байка можна виділити високу ціну, у зв'язку з використанням передових технологій і матеріалів. Є й інший момент – спортивна посадка та особливий кут між стопою та гомілкою, що не дозволяє комфортно ходити у такому взутті.

Туристичні мотоботи Gaerne

Мотоботи Gaerne в Україні туристичного типу мають набір спеціального захисту в районі гомілкостопа, п'яти та шкарпетки, виконаної на основі композитних матеріалів. У цій екіпіровці застосовується традиційний протектор і невеликий підбор.

Туристичні черевики для мотоцикла мають невелику вагу, а основний наголос зроблений на комфорт. У такому взутті буде дуже зручно їздити і навіть ходити - тепер на заправці не доведеться переміщатися дрібними перебіжками.

У зовнішній обробці мотобот майже немає пластику, а в деяких моделях він зовсім відсутній. Слід зазначити, що саме екіпіруванням туристичного типу багато в чому наповнено каталог мотобот Гаєрне. Можна легко підібрати для себе утеплений варіант взуття, черевики з вентиляцією, а також з різним ступенем захисту.

Існують в асортименті відомого виробника та міські варіанти мотобот, які виступають якимось симбіозом взуття для туриста та спортбайка. Рівень захисту залежить від моделі.

Приймаючи рішення купити мотоботи Гаєрне, важливо приділити увагу вибору відповідного розміру взуття. Черевики повинні щільно охоплювати кісточку та п'яту, а каблук повинен зручно розташовуватися на підніжці, водночас гарантуючи надійну опору для того чи іншого типу поверхні. І пам'ятайте, що при виборі мотобота першочергове значення має не стиль, а безпека. Максимальна увага до захисту позбавить ваші ноги від небажаних травм та ушкоджень.

Відображення:
Вгору