0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Диски фрикційні зчеплення для кубатури

Диски фрикційні зчеплення для кубатури.

Для того щоб не допускати неправильного поводження зі зчепленням, в першу чергу необхідно мати основні відомості про його будову та принцип роботи. Помилки при експлуатації такого вузла як зчеплення дорого обходяться господареві мотоцикла. Конструктивно зчеплення однієї марки мотоцикла може суттєво відрізнятися від вузла під такою ж назвою іншого мотоцикла, але загальний принцип дії та основні складники залишаються незмінними. Якщо зчеплення справно і правильно відрегульоване, то райдер має можливість точно передавати момент, що крутить, від колінчастого валу двигуна до первинного валу коробки перемикання передач і відповідно далі на провідне колесо мотоцикла. У випадку з дорожніми мотоциклами ця можливість сприятливо позначиться під час руху в насиченому міському трафіку, а також під час виконання розворотів і старту. Якщо ж йдеться про мотоцикли класу ендуро, то при подоланні перешкод володіти зчепленням необхідно, як то кажуть, філігранно.

Ознаки зношування зчеплення

Знос зчеплення проявляє себе у вигляді характерних вібрацій або при тугому вичавленні важеля, який управляє зчепленням. Ще один серйозний показник, що змушує задуматися про справність вузла зчеплення, це шум, що виникає в картері двигуна. Звичайно ці симптоми власними силами не є стовідсотковим показником того, що саме в зчепленні є якісь неполадки. У випадку, якщо встановлений новий диск, то вібрації можуть виникати через те, що диски цього вузла ще не пройшли притирання, а шум у картері, це лише відгук шестерень, що працюють без навантаження, встановлених в коробці перемикання передач. А ось таке явище, як пробуксування, ігнорувати не вийде. Важель зчеплення знаходиться у відпущеному стані, але необхідного зв'язку з двигуном відчути не вдається. Та й зі збільшенням подачі палива в циліндри двигуна, зростають обороти двигуна інтенсивніше, ніж прискорення мотоцикла.

Пробуксування та злипання дисків

Вищеописане явище з пробуксовкою спочатку проявляється тільки на підвищених передачах, але на далекий пробіг такого зчеплення, швидше за все, не вистачить і інших варіантів, крім виконання його заміни, не існує. Звичайно, надія на краще залишається завжди і якщо явище пробуксовки є тільки в початковій стадії, то, можливо, робота з тросовим приводом, а саме перевірка його холостого ходу вільного переміщення допоможуть виправити ситуацію на ранній стадії. Якщо трос відрегульовано правильно, то зчеплення у справному стані зможе проіснувати до кінця, відведеного ресурсом часу. У разі неможливості способом регулювання троса усунути пробуксування дисків зчеплення, заміна зчеплення неминуча. У цьому випадку слід на найнижчих передачах не поспішаючи вирушити до місця, де можна буде виконати ремонт мотоцикла. Байки випущені в недавній період часто постачають зчеплення з гідравлічним приводом. У цьому випадку ніякі регулювання неможливі і виявлене пробуксування дисків може позначати лише одне: час змінювати зчеплення.

Тим, хто не перший рік пов'язаний з керуванням та експлуатацією мотоцикла, можливо доводилося спостерігати таке явище, коли, незважаючи на повністю стиснуте зчеплення, мототранспортний засіб продовжує спроби рухатися в прямому напрямку. Перемикання передач у цьому випадку дуже утруднене, та й встановити нейтральне положення важеля перемикання швидкостей практично неможливо. Причиною може бути низька температура навколишнього середовища або "склеювання" дисків після тривалого простою мототранспортного засобу.

Де купити

Питання з придбанням нового комплекту зчеплення легко вирішується після звернення до нашого інтернет-магазину. Більше того, ви отримуєте можливість:

  • купити диски фрикційні зчеплення для кубатури;;
  • скористатися каталогом дисків фрикційних зчеплення для кубатури;
  • дізнатися ціни на диски зчеплення фрикційні для кубатури та придбати необхідне недорого;
  • замовити диски зчеплення фрикційні для кубатури з доставкою до будь-якого міста України, включаючи Київ;
Відображення:
Вгору