0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Товари бренду Motul

Відображення:

Motul: Експертність, продуктивність, висока ефективність

Про бренд

У 1990-их роках Motul починає співпрацю з такими лідерами авто- і мотобудування, як Kawasaki, Suzuki, BMW, Porsche, Honda, Yamaha та Yoshimura

Історія

Історія компанії бере свій початок з 1853 року, коли у Нью-Йорку була зареєстрована компанія «Swan&Finch Oil Co.» Основним напрямком діяльності фірми стало постачання мастила на риб'ячому жирі для кораблів і залізничного транспорту з паровими двигунами. Через сімдесят років компанія вийшла на загальнонаціональний ринок, а після підкорення Америки — розпочала завойовувати міжнародний. Попит на мастила Свон і Фінч в усьому світі став рости після 1920 року.

Товарний асортимент Motul

Motul - це провідний виробник мастильних матеріалів, спеціалізуючийся на виготовленні моторних масел, змазок та інших хімічних продуктів для автомобілів, мотоциклів та інших транспортних засобів.

моторні оливи

мотохімія

автооливи

трансмісійні оливи

гальмівні рідини

В червні 2014 року компанія Motul отримала міжнародну сертифікацію ISO 14001 – Міжнародний стандарт, який містить вимоги до системи екологічного управління (environmental management system), за якими проходить сертифікація.

РозгорнутиЗгорнути
Вгору