0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Мотошини шириною 170

Обираємо шини для мотоцикла правильно

Покупка резини для мотоцикла — відповідальний крок для кожного володаря залізного коня. Від правильно підібраних шин залежить, наскільки швидко та легко буде рухатися ваш байк. Тому варто зважено підійти до покупки автомобільних шин, особливо якщо ви робите це вперше. В магазині «МотоКвартал» ви можете мотошини 170 купити в Україні, представлені в широкому асортименті, продукцією провідних брендів.

Як вірно обрати розмір?

Щоби поїздки на мотоциклі були безпечними, на байк потрібно установлювати резину, котра відповідає розмірним вимогам, вказаним в інструкції до транспортного засобу. Щоби посилити презентабельність мотоцикла, інколи допускається встановлення шин з невеликим відхиленням від стандартної ширини.

Мотошини шириною 170

Розміри шини вказуються в форматі 120/70/17, де друга цифра позначає світовідношення висоти профілю до її ширини. В міру зменшення цього параметру шина набуває більш «спортивного» вигляду. На спортивні байки встановлюються шини зі співвідношенням висоти і ширини 50, а шини з показником 70 ставляться на байки класичної посадки: чопери, круїзери. Часто передня шина встановлюється шириною 70, а задня — меншого розміру.

Основні різновиди мотошин

Який тип шин обрати, залежить від особливостей вашого мотоцикла. Якщо на колесах є спиці, як на велосипеді, тоді слід обирати шини, всередині оснащені камерою. На мотоцикли з литими дисками ставляться безкамерні шини.

Малюнок і тип протектора на шині також слід обирати зважено.

Канавки і канали на шині створені з метою відводити воду від точки контакту з поверхнею. Завдяки цій особливості водій може вести мотоцикл на мокрій дорозі, не втрачаючи керування.

Передні мотошини краще обирати з поздовжніми канавками, тоді як задні – із протектором у вигляді зигзага. Такі протектори зменшують бокове ковзання та посилюють крутний момент.

Популярні бренди мотошин

В магазині «МотоКвартал» ви можете мотошини 170 купити в Києві, обравши продукцію таких виробників:

  • Bridgestone,
  • Continental,
  • Dunlop,
  • HEIDENAU,
  • Metzeler,
  • Michelin,
  • Mitas,
  • Pirelli.

Для важких мотоциклів класу спорт турист можна обрати шини Bridgestone Battlax GT, котрі підвищують вантажопідйомність, роблять міцнішою всю конструкцію, підвищують комфорт. Шини забезпечують якісний швидкісний режим поїздок, довго не зношуються, гарно адаптуються до покриття різного типу.

Мотошини для швидкісних поїздок

Bridgestone Exedra MAX — ці мотошини чудово підходять до байків класу турист, круїзер.

Ця серія вважається одною з найстаріших, випускається більше 30 років, однак сучасні модифікації відрізняються покращеним зчепленням, вантажопідйомності, керованості та міцності. Всього цього компанія змогла добитись, завдяки використанню новітніх технологій. Шини відрізняються подовженим терміном використання, дальністю пробігу.

На мотоцикли ендуро рекомендовано встановлювати шини Pirelli Scorpion Rally, котрі відрізняються витривалістю, адаптованістю до інтенсивних умов використання. Важливою відмінністю є резиновий компаунд, бугристий протектор, котрий покращує прохідність шини на нерівному рельєфі.

Мотошини 170

Metzeler Karoo Street — ще одна чудова модель шин, створена для байків ендуро. Шина демонструє чудові тягові та зчіпні властивості, дозволяє з комфортом їздити по сухим та мокрим трасам. На такій резині ви можете їздити на байку по шосейних та грунтовим дорогам, по бездоріжжю, але не екстремальному.

Якщо ви любите поїздки на швидкості, тоді вам точно підійдуть автошини Mitas TOURING FORCE. Головною перевагою цієї модифікації є покращене зчеплення з мокрою поверхнею, збільшений пробіг. Однак ці шини можна ставити не тільки на спортивні швидкісні, але й на туристичні байки. Мотошини ідеально підходять для завантажених мотоциклів, на задньому сидінні якого їде пасажир.

Підібрати мотошини шириною 170 для мотоцикла будь-якого класу вам завжди допоможуть у магазині «МотоКвартал».

Відображення:
Вгору