0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Повороти для китайців

Повороти для китайців

Якою б не була марка, тип або модель транспортного засобу, згідно з правилами дорожнього руху, цей транспортний засіб повинен бути обладнаний освітлювальними приладами, які б дозволяли добре бачити його і за світловими сигналами, що надходять, розпізнавати передбачувані подальші маневри. У числі світлових приладів, що встановлюються на всіх транспортних засобах, в обов'язковому порядку повинні бути присутніми покажчики поворотів, завдяки яким інші учасники дорожнього руху будуть поінформовані про поворот, що намічається, в праву або в ліву сторону, а також про розворот. Особливого значення світлові прилади набувають у темний час доби та під час негоди, коли умови видимості залишають бажати кращого. Придбавши мототранспортний засіб слід переконатися, що встановлена ​​на ньому оптика, відповідає технічним вимогам до цього виду виробів, і що вона не буде створювати труднощів іншим учасникам дорожнього руху.

Розташування покажчиків поворотів

Правила дорожнього руху забороняють виїзд транспортних засобів на дороги загального призначення, якщо вони не обладнані всіма компонентами системи освітлення або ці компоненти перебувають у несправному стані. Відсутність системи освітлення та відповідних покажчиків, як і їх неадекватна робота, значно збільшують ризик дорожньо-транспортної пригоди з неприємними наслідками не тільки для самого господаря транспортного засобу, а й для інших учасників дорожнього руху. Покажчики поворотів, або просто поворотники, розташовуються в передній і задній частині мотоцикла. В принципі покажчики поворотів можуть кріпитися у різних місцях, так все залежить від марки, типу та моделі мототранспортного засобу. Як передні, так і задні поворотники можуть вбудовуватися в пластикову обшивку, але не виключений варіант, коли їх розташовують просто з боків мотоцикла. Що ж до передніх поворотників, всі вони можуть розташовуватися на дзеркалах заднього виду.

Основні причини заміни покажчиків поворотів

В даний час завдяки передовій технічній думці конструкторів, промисловість налагодила випуск універсального кріплення для покажчиків поворотів, що дозволяє встановлювати їх у будь-якому місці. Конструкція поворотників досить проста і дозволяє використовувати їх протягом тривалого часу. Елемент, що світиться, а саме, лампа розжарювання або світлодіодний пристрій, також може служити практично стільки, скільки буде експлуатуватися транспортний засіб, так що причини для заміни покажчиків поворотів виникають рідко. Проте є як мінімум три випадки, коли виникає необхідність у заміні цих світлових приладів. Найнеприємніший із них — це поломка від механічної дії, яка може настати, у тому числі і внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. Теж неприємно, але переносимо, коли після придбання скутера або мотоцикла, виявляється, що поворотники встановлені не зовсім правильно і спостереження за їх роботою утруднено.

Де купити

Найнешкідливіша причина для заміни покажчиків поворотів полягає в бажанні власника здійснити тюнінг і зробити свій транспортний засіб красивим, помітним доповненням, що кидається в очі, вигляді оригінальних світлових покажчиків, в результаті якого зовнішній вигляд стане більш естетичним і приємним для будь-якого ока. Напевно, можуть бути й інші виправдані мотиви здійснити заміну поворотників, але якщо такий момент настав, то незалежно від конкретної причини, звертайтеся до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити повороти для китайських скутерів та мотоциклів;;
  • дізнатися ціни на повороти для китайських мотоциклів та скутерів;
  • скористатися каталогом поворотів китайських виробників;
  • замовити повороти для китайських мотоциклів та скутерів з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України.
Відображення:
Вгору