0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Повороти для японських скутерів

Повороти для японських скутерів

 

Усі авто та мототранспортні засоби, які збираються виїжджати на дороги загального користування, мають бути обладнані електрифікованими приладами освітлення. Людство ще добре пам'ятає, коли водіям доводилося сигналізувати про свої майбутні дії за допомогою жестів. На щастя для всіх учасників дорожнього руху в даний час процес вказівки подальших дій автоматизований та електрифікований, але все одно вимагає уваги, особливо з боку водіїв, щоб неправильними вказівками на здійснення того чи іншого маневру, не спантеличити інших учасників дорожнього руху. Безперечно, що сучасні освітлювальні прилади встановлені на механічних транспортних засобах, багато в чому допомагають усім учасникам орієнтуватися в русі, що відбувається, і запобігають виникненню і наступу дорожньо-транспортних пригод. Правила дорожнього руху забороняють виїзд транспортних засобів без правильно встановлених та коректно працюючих освітлювальних приладів.

 

Про покажчики поворотів

Особливого значення освітлювальні елементи транспортних засобів набувають у темний час доби, а також за поганих погодних умов, коли видимість стає обмеженою. Мало того, якщо прирівняти освітлювальні транспортні прилади до оптики, то вона має бути такою, що добре проглядається й іншими учасниками дорожнього руху. В іншому випадку ймовірність непередбачуваних наслідків збільшується в рази і не тільки для власника конкретного транспортного засобу, але й для всіх, хто бере участь у цьому дійстві. Серед усіх світлосигнальних компонентів, встановлених на транспортному засобі, важливе значення мають покажчики поворотів. Як правило, вони встановлюються у передній та задній частині транспортного засобу. Залежно від типу, класу та моделі мотоцикла, вони можуть розміщуватись у різних місцях. У мототранспортних засобах, як спереду, так і зі зворотного боку, покажчики поворотів можуть вбудовуватися як у пластикову обшивку, так і поза нею.

Однак, конструктори змогли піти набагато далі і вигадати універсальні покажчики поворотів або просто поворотники, які за допомогою спеціального кріплення можуть бути встановлені практично на будь-якій поверхні, а відповідно і на будь-якій частині мототранспортного засобу. У передній частині мотоцикла покажчики поворотів можуть вбудовуватись у бічні дзеркала заднього виду. Але, слід зазначити, що в яких місцях не були б встановлені поворотники, вони рідко потребують повної заміни. Найчастіше в заміні підлягає тільки елемент, що світиться, а це або звичайна лампа розжарювання або світлодіодний пристрій. І те, в переважній більшості випадків вони працюють без проблем протягом великого періоду часу і заміни не потребують. Проте є випадки, коли без заміни поворотника не обійтися. Краще щоб такого не відбувалося, але, як кажуть, ніхто не застрахований, покажчики поворотів можуть постраждати від механічного впливу, у тому числі внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

Де купити

Крім вище зазначеного заміна покажчиків поворотів може знадобитися, якщо власнику мотоцикла конкретно не подобається їхній зовнішній вигляд і він прийняв рішення здійснити тюнінг мотоцикла, надавши йому незвичайний зовнішній вигляд, що запам'ятовується і відрізняється індивідуальністю. Ще одна причина заміни поворотників, це невдале розміщення заводом виробником, при якому вони погано видно водіям інших транспортних засобів. У будь-якому варіанті найкращим рішенням буде звернення до нашого інтернет-магазину та отримання можливості:

  • купити повороти для японських скутерів;;
  • дізнатися ціни на повороти для японських скутерів та придбати необхідний недорого;
  • скористатися каталогом поворотів для японських скутерів;
  • замовити повороти для японських скутерів з доставкою, як в місто Київ, так і в будь-яке інше місто України.
Відображення:
Вгору