0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Повороти для кубатури

Повороти для кубатури

Часи, коли водієві транспортного засобу про намір зробити той чи інший маневр, доводилося подавати сигнали за допомогою жестів, пішли в далеке минуле. Як автомобільні, так і мототранспортні засоби електрифіковані та мають можливість попереджати інших учасників дорожнього руху про свої наміри за допомогою світлових, а якщо знадобиться, то й звукових сигналів. Не винятком є ​​такий маневр, як поворот або розворот, про який прийнято сигналізувати світловими сигналами. Йдеться про світлові прилади, які встановлюються в парному порядку, а саме два в передній і два в задній частині транспортного засобу. Правда в даний час можна зустріти транспортні засоби, у яких є додаткові покажчики поворотів, вмонтовані в дзеркала бічного огляду. Виїжджати на дороги загального користування транспортними засобами, які не обладнані приладами освітлення або перебувають у несправному стані, забороняється правилами дорожнього руху.

Призначення покажчиків поворотів

Загалом, вимога правил дорожнього руху стосовно освітлювальних приладів на транспортних засобах цілком зрозуміла і виправдана, оскільки йдеться не тільки про безпеку господаря транспортного засобу, а й інших учасників дорожнього руху. Особливого значення набуває наявність справного та добре помітного освітлення у темний час доби, а також у періоди поганих погодних умов. Мало того, що вся світлосигнальна техніка має бути правильно встановлена, так і не повинно бути жодних сумнівів у тому, що вона працює правильно, коректно та добре помітна іншими учасниками дорожнього руху. Саме мототранспортних засобах покажчики поворотів, встановлюються у місцях передбачених виробником і поділяються на передні і задні повороти. І в тому, і в іншому випадку сигнали поворотів, або поворотники, встановлюються з боків, як передньої, так і задньої частини мотоцикла. У передній частині вони можуть бути вбудованими в пластикову обшивку скутера або мотоцикла або бути встановленими безпосередньо на дзеркалах заднього виду.

Причини заміни

Задні поворотники можуть встановлюватися з боків хвостової частини мототранспортного засобу або ж вбудовуватися в пластик. Втім, на сьогоднішній день конструктори розробили покажчики з таким кріпленням, яке дозволяє встановити їх практично на будь-яку поверхню та відповідно на будь-яку частину мотоцикла. Поворотні сигнали такого типу вважаються універсальними та користуються заслуженою популярністю, а також попитом серед шанувальників мототранспортної техніки. У переважній більшості випадків поворотники здатні працювати без проблем тривалий час не вимагаючи навіть заміни елемента, що світиться, будь-то звичайна лампа розжарення або світлодіод. Повна заміна поворотного пристрою потрібна тільки у випадках його пошкодження з будь-якої причини або бажання власника здійснити тюнінг і встановити крутіші елементи. У цьому випадку поворотний елемент починає виконувати функції не тільки світлового приладу, але й прикраси, що робить мотоцикл незабутнім, яскравим і більш естетичним виглядом.

Де купити

Є ще варіант, який змусить виконувати заміну або принаймні доопрацювання щодо поворотного сигналу. Це можуть бути випадки, коли виробник не зовсім вдало розташував і встановив, наприклад, заглибивши його далеко в пластикову обшивку, покажчик поворотів, внаслідок чого він погано видно іншим учасникам дорожнього руху. З яких причин у вас не виникла проблема переробки покажчика повороту, звертайтеся в наш інтернет-магазин і отримайте можливість:

  • купити повороти для кубатури;;
  • замовити повороти для кубатури з доставкою до будь-якого населеного пункту України, включаючи місто Київ;
  • скористатися каталогом поворотів для кубатури;
  • дізнатися ціни на повороти для кубатури та придбати необхідний недорого.
Відображення:
Вгору