0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Товари бренду SENA

Товари бренду Sena: бездоганна якість, актуальні інновації

Для сучасного спорту та різних екстремальних розваг важливою є можливість забезпечення ефективної комунікації. Для цього використовуються товари бренду Sena. В Україні вони гідно представлені у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо їх безпосередньо від офіційного представника цієї торгової марки. Це дозволяє нам гарантувати оригінальність та високу якість кожного приладу від цього виробника.

Чому такі затребувані у світі та в Україні товари бренду Sena?

Цей виробник широко відомий у всьому світі. Адже він розробляє та випускає оригінальні продукти, які стали незамінними у багатьох активних видах спорту, а також просто серед любителів пригод. У нашому інтернет-магазині купити товари бренду Sena вважають за потрібне насамперед мотоциклісти, для яких важливим є спілкування з іншими гонщиками під час перебування в дорозі.

SENA

Основні переваги данних товарів

Наявність таких засобів комунікації дозволяє попереджати про різні ризики, що виникають на трасі. А ще мотоциклісти можуть просто слухати якісний музичний контент, отримувати чіткі інструкції безпосередньо в навушниках, розміщених під шоломом. Таке катання стає більш комфортним, ефективним та безпечним. Крім того, товари бренду Sena, замовити які можна в нашому інтернет-магазині, мають наступні переваги:

  • зручна конструкція для комфортної експлуатації;
  • стильний дизайн для модного спортивного екіпірування;
  • покращена якість звуку за вхідними та вихідними сигналами;
  • інтуїтивно зрозуміла експлуатація інноваційного обладнання;
  • стійкість до впливу агресивних факторів зовнішнього середовища.

Як формувалося та розвивалося виробництво товарів Sena?

Ця торгова марка була створена ентузіастами у сфері передових технологій, а також затятими мотоциклістами наприкінці 90-х років минулого століття. Спочатку це була промислова компанія, що спеціалізувалася на мережевих продуктах Bluetooth. Вони використовувалися корпоративними клієнтами. Причому купити товари бренду Sena вважалося за честь практично в будь-якій країні світу. Такий успіх надихнув команду даної компанії на розширення сфери товарів, що розробляються і випускаються.

Перші мототовари

Оскільки засновником, а згодом і генеральним директором фірми Sena був мотоцикліст з величезним досвідом катання, він запропонував застосовувати освоєні технології в знайомій йому області. Так, першою пробою стали системи спілкування мотоциклістів у дорозі. Ґрунтувались вони на технології Bluetooth. Ці комунікатори досі використовуються не тільки в мотоциклетному спорті, а й у багатьох інших сферах екстремальних активностей.

Поліпшений потенціал

Інновації цього виробника поступово розширювалися. А в асортименті його продукції з'являлися нові товари бренду Sena. Замовити їх можна було не лише для різних видів спорту та активного відпочинку, а й для промисловості. Використання унікальної платформи Mesh Intercom дозволило розширити можливості комунікатора, розробленого на основі брендової платформи Bluetooth. В результаті даної системи може підключатися ще більше користувачів практично одним кліком.

Товари бренду Sena

Світова популярність

Всі товари бренду Sena, купити які можна було на будь-якому континенті, відрізняються незрівнянно високим рівнем технологічності. Тому фірма стала офіційним постачальником розвинених засобів комунікації для топових виробників шоломів та мотоциклів. Також фірма співпрацює з виробниками засобів індивідуального захисту для велосипедного та інших екстремальних видів спорту. Для цього по всьому світу створено безпрецедентну за своїми масштабами дистриб'юторську мережу Sena.

Якщо вам потрібно вибрати та замовити товари бренду Sena, у каталозі інтернет-магазину компанії Motokvartal ви знайдете найкращі на сьогодні види мотогарнітури, аудіоадаптерів, систем підкладки для щік, пультів дистанційного керування, док-станцій, кріплення до гарнітури, запчастин та аксесуарів до неї. Зробити гарантовано правильний вибір вам допоможуть наші професійні консультанти.

Відображення:

Sena: Зв'язок без меж

Про бренд

Завдяки виробництву технічно передових продуктів для ентузіастів, Sena стала постачальником комунікацій для провідних виробників мотоциклів і шоломів.

Історія

Sena — це бренд, створений як для мотоциклістів, так і для ентузіастів технологій. Заснована в 1998 році, Sena починала як промислова технологічна компанія, що постачала мережеві продукти Bluetooth® корпоративного рівня клієнтам по всьому світу.

Товарний асортимент Sena

Sena спеціалізується на виробництві різноманітних електронних товарів для особистого та професійного використання. До їх продукції належать системи Bluetooth-зв'язку для мотоциклістів, бездротові аудіо пристрої, аксесуари для смартфонів та інноваційні рішення для занять активним відпочинком, такі як велосипедизм та пішоходження.

Продукція Sena пропонується по всьому світу через її глобальну мережу дистриб’юторів, роздрібних торговців і OEM-партнерів.

РозгорнутиЗгорнути
Вгору