0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Шоломи Caberg

Мотошоломи Caberg

Бергамо не тільки місце, де проживав відомий спритний персонаж Труфальдіно, але й батьківщина прекрасних мотошоломів CABERG. Ця компанія ось уже понад тридцять п'ять років радує любителів та професіоналів мотоспорту своїми виробами. Італійці розуміються на їзді на мотоциклі, тим більше що погодні умови дозволяють їм це робити цілий рік, без зимових канікул.

Пишатися виробнику та постачальнику мотошоломів Caberg дійсно є чим. Модель, що конструктивно відноситься до мотошоломів типу модуляр (flip-up) з'явилася першою на світовому ринку представленою цим італійським брендом. А орієнтація компанії на випуск мотошоломів для мототуризму виявилася перспективною та виправданою. Отримати загальне уявлення про продукцію цієї компанії, можна переглянувши відеоролик «Огляд шолома Caberg Konda».
 

Практично кожен мотошолом, випущений компанією Caberg, має вбудований скло, що захищає очі від попадання ультрафіолетових променів. Універсальними шоломами вважаються Justissimo та Rhyno. На спекотну погоду розраховані моделі Breeze та Uno. Для нестійкої та примхливої погоди підійде модель HyerX. Зручні та красиві ці моделі відповідають світовим та європейським стандартам..

Проведені тести мотошоломів компанії за програмою «Безпека та надійність» системою SHARP (Safety Helmet and Assessment Rating Programme) показали високі результати. Як відомо, SHARP це незалежна оцінка безпеки мотошоломів, які продані в Англії. Для оцінки SHARP використовує лабораторні випробування з широким спектром. Завдяки інформації, отриманої в результаті проведення подібних тестів, покупець має можливість вибрати найбільш підходящий для нього мотошолом.

 
Не залишила компанія Caberg поза увагою і найменших любителів мотоспорту. Так у комплект мотошоломів Jet Slight для малюків включено різноманітні веселі картинки на шолом. Прикрасити свій шолом дитина може як за допомогою дорослих, так і самостійно.

Принципи компанії Caberg

Сучасний ринок захисного екіпірування для мотоциклістів має низку гравців, здатних похвалитися виготовленням справді якісних виробів з інноваційними рішеннями. Мотошоломи Caberg входять до їх числа.

Бренд понад 35 років займається виробництвом шоломів для всіх шанувальників свободи та пересування на двоколісному залізному коні. Успіх до компанії прийшов не відразу, але сьогодні славне ім'я Каберг стало синонімом інноваційних технічних рішень та високої якості. Крім того, даний виробник став першопрохідником італійського ринку захисного екіпірування, що ризикнув вивести на міжнародну арену проривну ідею мотошолома з культовою конструкцією Flip-Up, що стала культовою.

Купити мотошолом Caberg – дуже популярне рішення серед мотовласників з усього світу, оскільки бренд з Італії зумів якісно поєднати у своїй продукції привабливий дизайн та найвищу функціональність. Компанія довела, що шолом може бути не просто захистом, а й елементом неповторного стилю байкерів, що також має величезне значення.

Всі без винятку шоломи від Кабергу піддаються комплексним перевіркам та тестуванню безпеки, перед надходженням у продаж. Дослідження проводяться відповідно до сучасних стандартів та норм. Саме тому можна з упевненістю стверджувати, що рішення купити шолом мотоциклетний Caberg повністю окупить себе і зможе повноцінно прослужити протягом довгих років, надійно закриваючи голову мотоцикліста в будь-яких дорожніх ситуаціях.

Чим виділяються мотошоломи Caberg

Протягом усього періоду своєї діяльності компанія Каберг приділяла максимальну увагу поєднанню стильного дизайну та високої функціональності, пропонуючи при цьому помірні ціни на мотошоломи Caberg. Технологи бренду вважають, що загальний образ кожного мотоцикліста неймовірно важливий, і допомагають досягти індивідуальності за допомогою свого мотоекіпірування.

Відділ виробництва та просування, тест-лабораторії компанії Caberg та окремі фахівці працюють для відкриття нових рішень, щоб досягати максимальних результатів, що гарантують комфорт та безпеку для райдерів.

Найпопулярніші мотошоломи Caberg зуміли набрати високу оцінку за результатами тестування в рамках системи SHARP, що оцінює показники безпеки та надійності мотоциклетних шоломів. Бренд не збирається зупинятися на досягнутому, регулярно оптимізуючи конструкцію своїх продуктів, активно застосовуючи інноваційні рішення та передові матеріали.

Як вибрати мотошолом Caberg за типом техніки

Правильно вибрати та купити мотошолом Каберг – завдання кожного відповідального мотоцикліста. Дане захисне екіпірування безпосередньо залежить від типу використовуваного транспортного засобу.

Так, для спортбайків та дорожніх мотоциклів чудовим рішенням стануть шоломи інтеграли та модуляри. Обтічні форми цих виробів забезпечують чудову аеродинаміку. Різниця між шоломами полягає у типі корпусу: інтеграли випускаються з цільною конструкцією, а у модуляра можна піднімати передню частину. Безумовно, інтеграли відрізняються більшою надійністю і меншим рівнем шуму, але в модулярі комфортніше завдяки можливості не знімати захист повністю, а тільки піднімати нижню частину.

Для кросових байків та ендуро можна купити мотошолом Caberg в Україні відповідного типу. Подібна продукція виділяється наявністю спеціального козирка, у продажу в асортименті популярного бренду є моделі з візорами або під окуляри.

Де придбати мотошоломи Caberg в Україні

Велике значення при виборі та придбанні мотошолома має справжність продукції. Тільки покупка оригінального виробу від перевіреного виробника може гарантувати найвищу безпеку та наявність усіх заявлених властивостей.

Інтернет-магазин Мотоквартал пропонує українським мотовласникам широкий асортимент оригінальних мотошоломів від компанії Caberg. Кваліфіковані консультанти нашого магазину допоможуть вам підібрати виріб, що цілком задовольняє ваші вимоги та побажання. Найкраща ціна мотошолома Caberg у Києві доповнюється оперативною доставкою замовлених товарів.

Кому, як не італійцям знати, яким має бути шолом для мотоцикла. Погодні умови в Італії дозволяють використовувати мотоцикл практично цілий рік, чим користуються більшість місцевих байкерів. Як і в більшості розвинених європейських країн поїздки на мотоциклах без пристроїв, що захищають голову, тобто без мотоциклетних шоломів, в Італії заборонені. На цьому і будує свій бізнес відома компанія, CABERG S.r.l., яка розмістила свої виробничі потужності, в одному з прекрасних місць Італії - Бергамо.

Про шоломи Caberg

Мотоциклетні шоломи, що випускаються цією компанією, красиві та зручні, а їхня відповідність найвищим європейським та світовим стандартам не піддається сумніву. Багата кольорова гама плюс обов'язкове для шоломів Caberg вбудоване сонцезахисне скло робить ці шоломи привабливими і бажаними для більшості власників мототранспортної техніки. Звичайно, є шоломи цієї компанії, що випускаються для конкретних погодних умов. Наприклад моделі Justissimo та Rhyno є універсальними, Breeze та Uno призначені для використання в сонячну та спекотну погоду, а мотошоломи типу HyerX підійдуть для застосування в умовах дощу та мінливої погоди.

Не забувають конструктори і дизайнери Caberg і про наймолодших шанувальників двоколісних транспортних засобів, що саморухаються. На їхню радість мотошолом надходить у продаж з «навантаженням», а саме з комплектом веселих, яскравих і красивих наклейок. Але не тільки молоде покоління цінує мотошоломи компанії Caberg. Надають їй перевагу і професійні гонщики, які беруть участь у змаганнях світового значення. До них, зокрема, можна віднести команду Forspeed Honda Racing. Звичайно, на цьому аргументи на користь мотошоломів від Caberg не закінчуються.

Тестування шолома Caberg

Шоломи компанії Caberg успішно пройшли тестування, яке проводиться за допомогою незалежної британської програми. Ця програма почала працювати у 2007 році та оцінює безпеку мотоциклетних шоломів. Програма отримала назву - SHARP (Safety Helmet Assessment and Rating Programme). Тести цієї програми дозволяють визначити рівень стирання шолома при його ковзанні на дорожній поверхні, а також його здатність поглинати удари у разі падіння. Не обходиться без тестування та застібка мотошолома, щодо її надійності та ймовірності розстібування без відома пілота. Усі випробування шоломів Caberg показали найвищі результати.

Вдала розробка компанії

Найновішою та вдалою розробкою вважається мотошолом моделі Justissimo G. Матеріалом для виготовлення таких шоломів є термопласт. Конструктори оснастили його додатковою вентиляцією, яка зачіпає і задню частину мотошолома, що не могло не позначитися на загальній якості вентиляції. Крім цього було покращено зовнішній вигляд шолома, а завдяки доданим алюмінієвим деталям, він набув сучасного вигляду. Таке сучасне обладнання, як блютус (Bluetooth) гарнітура тут є вбудованою опцією.

Але це ще не все. Захист підборіддя цього шолома виконано таким чином, що його можна відстебнути і в результаті він перетвориться на шолом відкритого типу. Для того, щоб здійснити процес розстикування, достатньо виконати натискання на одну кнопку. З метою зменшення загальної ваги шолома замок та усі його механізми виготовляються з магнію. У комплектацію шолома входять два візори, один з яких прозорий і має товщину два міліметри, а другий тонований і просто висувається з корпусу шолома.

Якщо ви любите гарні та якісні речі, які до того ж забезпечують безпеку на хорошому рівні, інтернет-магазин Мотоквартал допоможе вам у їх придбанні. Звертайтеся до нас і перед вами відкриються такі можливості:

  • купити шолом Caberg;
  • замовити шолом Caberg з доставкою до всіх регіонів України, а також до міста Києва;
  • дізнатися актуальну ціну на день продажу шолома від Caberg та придбати його недорого, скориставшись знижкою магазину;
  • використовувати каталог шоломів від Caberg.
Відображення:
Вгору