0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Шоломи FXW

 

Мотошоломи FXW

Не варто шукати якихось передових технологічних рішень, впроваджених у виробництво мотошоломів, випущених у Китайській народній республіці. І нововведень особливих тут ви не знайдете. Та й комфорт разом із надійністю не той, що ми звикли бачити у передових світових виробників мотошоломів. Але, погодьтеся, що і не можна вселяючись у тризірковий готель розраховувати на таке ж обслуговування, як і ВІП-персон Хілтона.
 
Порівняльний краш тест мотошоломів виготовлених у Китаї та Японії:
 

Але не все так сумно, як може здатися тим, хто прочитав перший абзац цієї статті і подивився відеоролик. Тут цілком застосовна всім відома фраза: «Бідненько, але чистенько». Мало хороші аеродинамічні характеристики китайського мотошолома? Чи бажає залишати кращого вентиляція? Так ці мотошоломи і не призначені для їзди з позамежними швидкостями. І використовувати їх на треку, коли йде підвищене навантаження зі збільшеним виділенням поту, не потрібно.
   

Основне своє завдання, а саме, захист голови від опадів, пилу, бруду, дрібного каміння і навіть від несильних ударів такий мотошолом цілком здатний виконати. І якщо ви не який-небудь суперпрофесіонал, а звичайний любитель спокійної їзди на мотоциклі, то такого шолома вам буде цілком достатньо. Не забуваємо про доступну ціну такого виробу. Скажу вам більше. Вже є моделі мотошоломів китайського виробництва, які успішно пройшли та витримали тестові випробування за системою Sharp. І це ще не все. Окремі моделі мають золотий стікер від британського стандарту ACU.

А далі вибір лишається за вами. Купити мотошолом китайського виробництва або підібрати дорожчий варіант, вирішувати лише вам. Наші консультанти та продавці завжди будуть раді допомогти вам порадою та всією інформацією, якою вони володіють самі. Організувати доставку – не проблема. Приємних, корисних та головне потрібних вам покупок товарів хорошої якості у нашому інтернет-магазині.

 

 

 

Відображення:
Вгору