0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Степлери, заклепочники

Степлери, заклепочники

Пристрій призначений для скріплення різних матеріалів за допомогою спеціальних металевих скоб, називається степлером. Будівельні степлери своєю появою зобов'язані працівникам канцелярій, які для зручності та підтримання порядку скріплювали паперові документи за допомогою канцелярських степлерів. Різниця між одними та іншими полягає в тому, що не буде помилкою будівельні степлери назвати скобозабивним інструментом, тому що вони набагато продуктивніші, потужніші і здатні з'єднувати між собою деталі, які набагато товщі і щільніші, ніж паперовий лист. Крім того, скобозабивачі можуть використовувати різні джерела енергії, що прискорюють робочий процес, плюс до цього їх можна застосовувати для роботи в важкодоступних місцях, причому в безпечному режимі. Позитивним моментом є й багатофункціональність цього інструменту, адже за його допомогою можна здійснити не лише з'єднання деталей, а й виконати низку інших робіт.

Області застосування степлерів

Наприклад, він полегшить завдання майстра при монтажі теплої підлоги, дверної лиштви, обтяжці меблів, установці утеплювача, а також при необхідності закріпити матеріали типу клейонки або картону, до основи виготовленої з фанери, пластику, деревини або деревостружкової плити. Не може обійтися без використання будівельного степлера та меблева промисловість. Втім, їм зручно кріпити не тільки тканину до меблевих конструкцій, але йому підвладні також полотна, драпірування, постери та полотна. Врятує він і при виконанні електротехнічних робіт, пов'язаних із прокладанням та кріпленням телевізійних, комп'ютерних або електричних кабелів. Однією з переваг застосуванням скоби перед цвяхом вважають те, що скоба має збільшену площу притиску скріплюваних об'єктів. Принцип дії скобозабивного інструменту досить простий. Він заснований на тому, що скоба кріплення з силою виштовхується за допомогою механізму обладнаного пружиною. Зрозуміло, що для виконання своєї функції пружина має бути попередньо зведена, тобто стиснута так, щоб при розтисканні виштовхнути пружину з достатньою силою.

Про заклепочники

Звичайно, застосування будівельних степлерів має певні обмеження. Не можна з'єднати два, нехай навіть тонкі металеві листи за допомогою будівельного степлера, тому що буде недостатньою сила пружини, а кріплення скоба не зможе проникнути крізь метал. Але, є в розпорядженні людини інші інструменти, які можуть поєднувати щільні тканини, вироби із синтетичних матеріалів, деревини та металу із застосуванням заклепок. Спеціальний інструмент пристосований для роботи із заклепками має схожу назву - заклепочник. У побутових умовах широкого поширення набули заклепочники механічного типу, оскільки вони зручні у використанні, які вартість цілком доступна. Для тих, хто збирається застосовувати цей інструмент на постійній основі підійде варіант із встановленим пневматичним механізмом або акумуляторною батареєю. Такий варіант заклепочника вважають більш продуктивним та зручним у використанні.

Де купити

Сполуки, що отримуються за рахунок використання заклепувального обладнання, мають незаперечні переваги перед безліччю сполук іншого типу. Їх відрізняє надійність, міцність та вібростійкість. Навіть, коли навантаження на заклепку стає вищим за максимально допустиме, спочатку відбуватиметься його розтяжка і тільки потім відбудеться повний розрив. Стандартні кліщі клещів здатні виконати з'єднання деталей сумарною товщиною до тринадцяти міліметрів. Усім, хто бажає стати власником степлера та (або) заклепочника, пропонуємо звернутися до нашого інтернет-магазину та отримати можливість:

  • купити степлери, заклепочники чи інший будівельний інструмент;
  • замовити степлери та заклепочники з доставкою до будь-якого міста України, включаючи місто Київ;
  • дізнатися ціни на степлери, заклепочники та придбати необхідне недорого;
  • скористатися каталогом степлерів та заклепочників;
Відображення:
Вгору