0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Запчастини для роторних косарок мотоблоку

Запчастини для роторних косарок мотоблоку

Люди, які проживають у сільській місцевості, часто містять різних домашніх тварин і отримують від них продукти харчування, наприклад, такі як молоко, м'ясо або сировина для виробництва, а саме пух, хутро або шерсть. Крім того, серед домашніх тварин, яких містить людина, є робочі функції, що виконують, пов'язані з транспортними роботами. Як тих, так і інших необхідно утримувати, забезпечувати необхідний догляд і звичайно годувати. Для багатьох груп свійських тварин трава є універсальним кормом. Заготівлею трав'янистих рослин краще займатися влітку, так як своєчасно скошена і висушена трава, називається сіном і має високу поживність. Завдяки сіну домашні вихованці чудово справляються з покладеними на них завданнями і не відчувають нестачі поживних речовин протягом усього календарного року.

Призначення косарок мотоблоку

Заготівля трав на осінній та зимовий періоди традиційно проводилася за допомогою ручного інструменту, що називається косою. Але в даний час процес косовиці механізується і для виконання таких робіт, повсюдно застосовується мала сільськогосподарська техніка, а саме невеликих розмірів трактора або мотоблоки. І те, й інше має все зростаючий попит серед сільського населення і є агрегатами, які забезпечені силовими установками, і є можливість встановлювати на них різні додаткові пристрої. Асортимент додаткового навісного обладнання досить широкий і, в тому числі, включає пристрої для заготівлі сіна і скошування трави. Такі пристрої прийнято називати косарками, а за принципом дії вони поділяються на сегментні та роторні. У роторних косарок активним елементом є ніж, який здійснює обертальний рух.

Вимоги до роторних косарок

У роторних косарках ножі мають таким чином, щоб вони мали можливість здійснювати обертальний рух, причому відносно вертикальної осі. Скошування відбувається у разі, якщо косарка внаслідок управління переміщається у бік знаходження рослинності, яку необхідно скосить. Швидкість обертання та матеріал, з якого виготовлений ніж, дозволяють скошувати не лише трав'янисті рослини, а й дрібний чагарник. До роторних косарок, що навішуються на мотоблок, пред'являють ряд вимог. Так як мотоблоки в основному використовуються на невеликих ділянках, то ширина захвату не може досягати значних розмірів. Не можна забувати, що рух косарки здійснюється в прямолінійному напрямку і має бути можливість маневру, так як на її шляху напевно зустрінуться перешкоди. Має значення також і висота зрізу. Адже чим нижче косарка зрізає рослину, тим більше сіна буде отримано. Крім того на ефективність роботи косарки обов'язково буде позначатися висота матеріалу, що скошується, зручності в роботі, вага навісного обладнання, допустима швидкість, з якою агрегат буде переміщатися, а також зносостійкість деталей і наявність запасних частин у торговельній мережі.

Косарки, що належать до роторного типу, добре зарекомендували себе під час роботи на невеликих ділянках, причому навіть у тому випадку, якщо рельєф ділянки рівним назвати не можна. На диск зазвичай встановлюють кілька ножів. Обертальний момент вони отримують від валу відбору потужності. В результаті обертання і відцентрової сили, що виникає, ріжучі деталі розбігаються в різні сторони. При дотику ножів з рослинністю відбувається процес різання, а невисокі трави, до того ж, подрібнюються.

Де купити

Для придбання запасних частин до роторної косарки, звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити запчастини для роторних косарок мотоблока;;
  • дізнатися ціни на запчастини для роторних косарок мотоблока та придбати необхідні недорого;
  • скористатися каталогом запчастин для роторних косарок мотоблока;
  • замовити запчастини для роторних косарок мотоблока з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого населеного пункту України;
На жаль, на Ваш запит нічого не знайдено. Напишіть нам на info@motokvartal.com.ua або залиште запит у Телеграм-чаті https://t.me/motokvartal
Вгору