0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Товари бренду 100%

Відображення:

Ride 100%: За межами Границь

Про бренд

Бренд 100% завжди був синонімом мотокросу Americana і був пов’язаний з багатьма знаковими моментами, які поклали початок та історію сучасного мотокросу. Коріння бренду 100% сягає початку 1980-х років, коли популярний логотип прикрашав фабричне гоночне обладнання найвідоміших імен мотокросу.

Слоган

Скільки зусиль ви докладаєте?

Історія

Товар свого часу перевершував конкурентів завдяки тому, що був розроблений механіком Дрю Лі, який провів багато років у мотокросі та досконало знав особливості мотоциклів та проблеми гонщиків. Хоча Дрю намагався і сам розпочати кар'єру гонщика, через матеріальну потребу йому довелося зайнятися бізнесом. Він заснував справу, яка була пов'язана з його захопленням. Спочатку компанія з такою незвичайною назвою займалася випуском захисту для мотоциклів, але потім перейшла на виробництво мотоциклетного екіпірування. Одяг Ride 100 percent вважався одним із найвідоміших в Америці завдяки тому, що гонщики охоче самі рекламували цю продукцію і брали участь у гонках у фірмових футболках та окулярах.

Товарний асортимент Ride 100%

Сьогодні асортимент мотоекіпіровки від Ride 100% значно розширився і тепер включає в себе різноманітні товари, такі як мото рукавички, окуляри, змінні лінзи для них, рюкзаки, кепки, футболки, мотоноски та худі.

Зі спогадів засновника:

... я пам'ятаю, як прийшов тоді додому, вмостився в крісло і глянув на постер з Бобом Ханною. Він тоді виступав під номером 100. І я подумав: "Що потрібно, щоб перемагати? Потрібно викладатися на сто відсотків, як це робить Боб..." Ну і вирішив назвати компанію "100%", яка тоді ще не існувала. Найсмішніше, що всі, абсолютно всі говорили, що ця назва - відстій. І тим не менш, саме назві компанія зобов'язана своєю популярністю до цього дня. Напевно, тому що воно щось так означає. Дрю Лі.

РозгорнутиЗгорнути
Вгору