0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Фари для автомобіля Honda

Фари для автомобіля Honda: широкий вибір якісного функціонального освітлення

Вибір якісних освітлювальних приладів — це не просто забаганка власника автомобіля. Вони необхідні для забезпечення оптимальної видимості будь-якої пори доби, за складних погодних умов, у населеному пункті та поза ним. Якщо вам потрібно купити фари для автомобіля Honda, в Україні це найкраще зробити в інтернет-магазині MotoKvartal. Адже тут ви знайдете все необхідне для вашого авто в широкому асортименті та за вигідними цінами.

Фари для автомобіля Honda

Якісні фари для автомобіля Honda в інтернет-магазині MotoKvartal

Придбати подібне обладнання в нашому магазині можна різних видів. У процесі вибору вам можуть допомогти наші професійні консультанти. При цьому вони враховують модель вашого авто, рік випуску та ряд інших моментів. Це буде оригінальна продукція від компанії Honda. Фари для автомобіля замовити можна за типом розташування, видом джерела світла, з урахуванням можливостей та деяких інших факторів. В них використовується якісне скло, ефективний відбивач та сучасна високотехнологічна лампа. Вона формує спрямований промінь з незначним розсіюванням світла.

Види фар за місцем розташування

В нашому інтернет-магазині фари для автомобіля Honda покупці найчастіше шукають для розміщення в передній частині кузова, зліва чи справа. Але існують і аналогічні прилади, які встановлюються на задній частині авто.

Передні фари

Таке обладнання призначене для освітлення дороги попереду автомобіля. Передня фара випромінює жовте чи біле світло. З урахуванням призначення такі прилади бувають різних класів:

 • Для ближнього світла. Фара випромінює світловий потік довжиною 50 м попереду автомобіля.
 • Для дальнього світла. Світловий промінь освітлює в середньому 250 м дороги і застосовується лише за населеним пунктом.
 • Протитуманного типу. Подібні фари необхідні для забезпечення додаткового освітлення у випадку негоди.
 • Габаритні ліхтарі. Такі прилади встановлюються на автомобілі для позначення їх габаритних розмірів.
 • Ходові вогні. Фари такого типу використовуються у випадку погіршення видимості в денну пору.

Задні фари

Такого типу фари для автомобіля Honda купити доречно для того, щоб мати змогу безпечно їздити при погіршенні видимості. Також такі освітлювальні прилади дозволяють інформувати інших учасників дорожнього руху про здійснення маневрів, тобто повороту чи гальмування. За типом функціонального призначення задні фари діляться на такі види:

 • Заднього ходу. За їх допомогою здійснюється попередження про рух автомобіля назад.
 • Стоп-сигнал. Така фара використовується на автомобілі для попередження про гальмування.
 • Задні габаритні вогні. Вони позначають габарити авто, що особливо актуально в темну пору доби.
 • Поворотники. Це освітлювальні прилади, які активізуються при здійсненні автомобілем повороту в процесі їзди.
 • Задні фари протитуманні. Використовуються для ідентифікації автомобіля у випадку негоди.

Фари для авто Honda

Види фар за типом джерела світла

На автомобільні фари Honda купити лампи можна різного виду. У випадку необхідності їх заміни водії вибирають:

 • Галогенові лампи. Такі прилади є найбільш доступними за ціною. Їх ресурс складає до 1,5 тисяч годин. За популярністю й ефективністю поступаються ксеноновим і світлодіодним.
 • Ксенонові лампи. Відрізняються високою продуктивністю — до 4 тисяч годин. Бувають моноксеноновими, розрахованими на одну лампу, та біксеноновими, до конструкції яких входить дві лампи — одна на ближнє світло, а друга — на дальнє.
 • Світлодіодні лампи. Застосовуються найчастіше. Адже вони є найбільш функціональними та довговічними. Такі лампи можуть прослужити до 10 тисяч годин. Завдяки лінзі промінь світла збирається в 1 потужний потік з чіткою направленість на трасу.

Радимо в нашому інтернет-магазині вибрати й купити фари для автомобіля Honda. Ціни на них досить помірні, а якість — гарантовано висока, оскільки ми пропонуємо лише оригінальні запчастини та матеріали для автомобілів і мотоциклів.

Відображення:
Вгору