0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Фари задні для японських скутерів

Задні фари для японських скутерів

Загальновідомо, що будь-який мототранспортний засіб має бути освітлений тією мірою, яка потрібна для його гарної візуалізації. Зрозуміло, що якщо транспортний засіб, що рухається, добре помітний за будь-яких погодних умов і в будь-який час доби, то ризик дорожньо-транспортної пригоди значно зменшується. Законодавство більшості цивілізованих країн однозначно забороняє поїздки будь-яких транспортних засобів дорогами загального користування, якщо вони не обладнані електричною системою освітлення, або ця система працює некоректно. У світі будь-який мотоцикл, скутер, мопед тощо. забезпечується такими електричними приладами, як передні та задні фари, бічні габаритні вогні, покажчики поворотів, і задній так званий світловий стоп-сигнал. Крім основних освітлювальних приладів, які отримують електроенергію від відповідної системи мотоцикла, є безліч дрібних споживачів електричного струму. Йдеться про малопотужні лампочки, які можуть сигналізувати про ту чи іншу несправність, а також вимикачі, тумблери і тому подібні компоненти.

Основні складові фари

Обов'язковим є включення до електропроводки мототранспортного засобу, плавких запобіжників, призначених для запобігання наслідкам короткого замикання. Особлива увага приділяється безпеці таких приладів, як генератор і акумулятор, так як замикання в цих пристроях може перерости в загоряння з сумними наслідками для господаря мотоцикла. Звичайна фара, що встановлюється на сучасних мототранспортних засобах, має цілком зрозумілий і звичний пристрій, оскільки істотних видозмін не зазнає вже протягом багатьох років. У корпусі фари мають відбивач, який ще можуть називати рефлектором. Як розсіювач використовують рифлене скло, а для кріплення лампи, спеціальний тримач. Плюс до цих деталей, у фарі ще можна виявити обідок, що утримує скло, а також лампи або лампу, що виконують роль джерела світла.

Відбивач та задній ліхтар

Як правило, внутрішня поверхня відбивача покривається незначним за своєю товщиною шаром алюмінію, на який для кращого збереження наноситься прозорий шар лаку. Відбивач має певну глибину, де і встановлюються лампи. Якщо розглядати відбивач передньої фари, то лампа повинна бути з двома нитками, одна з яких світитиме яскравим світлом і призначена для далекого світла, а друга лампа, з більш тьмяним і розсіяним свіченням, відповідає за ближнє світло. Вибір освітлення, яке необхідно застосувати у тому чи іншому випадку, визначається водієм та виконується за допомогою спеціального перемикача. Задній ліхтар, що встановлюється на мототранспортному засобі, має червоний розсіювач, який запобігає засліпленню водіїв інших транспортних засобів, що прямують ззаду у попутному напрямку. З метою підсвічування державного номерного знака, у нижній частині розсіювача, виконують виріз.

Де купити

Передбачили конструктори варіант, при якому відбувається перегорання лампи заднього ліхтаря, забезпечивши задній бік розсіювача призматичними виступами. Така конструкція практично виконує роль відбивача. Так що коли на ліхтар подібного типу потрапляють промені світла, наприклад, від іншого авто або мототранспортного засобу, то складається враження, що ліхтар світиться самостійно. Для придбання та встановлення якісних задніх фар, звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити задні фари на японські скутери;;
  • дізнатися ціни на задні фари для японських скутерів;
  • замовити задні фари для японських скутерів з доставкою в будь-який регіон України, включаючи місто Київ;
  • скористатися каталогом задніх фар для японських скутерів.
Відображення:
Вгору