0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Набори прокладок двигуна для китайців

Набори прокладок двигуна для китайців

Те, що двигун є найважливішим, складним і компонентом будь-якого транспортного засобу, що постійно потребує уваги, відомо всім. Але, крім того, що в ньому є безліч різних деталей, найменування яких у всіх на слуху, про таку дрібну і здавалося б несуттєву деталь, як прокладка, частенько забувають навіть досвідчені водії. І дарма, адже, як тільки вона втрачає свої первісні властивості і перестає виконувати покладені на неї функції, подальша поїздка стає неможливою. Мало того, прогорання прокладки та невчасне усунення цієї поломки, незмінно призведе до серйозніших наслідків, а то й до капітального ремонту двигуна. Звідси напрошується однозначний висновок: усі ущільнювальні прокладки двигуна повинні бути у справному стані та своєчасно оновлюватись, а для цього необхідно здійснювати регулярний візуальний контроль за їх станом.

Призначення прокладки

Мета, яку переслідують при встановленні тієї чи іншої ущільнювальної прокладки, полягає в тому, щоб досягти максимальної герметичності механізму або вузла. Місця, на які встановлюється прокладка, незалежно від того, експлуатується механізм або знаходиться у відключеному стані, повинні залишатися в сухому і чистому стані, при цьому виключати проникнення вологи, пилу, бруду або чогось іншого. Загальновідомо, що в двигуні внутрішнього згоряння під час роботи постійно відбувається циркуляція різних технічних рідин, які до того ж відрізняються токсичністю та агресивністю. Крім того, їм доводиться працювати в умовах підвищеної температури та високого тиску. Попадання цих рідин у навколишнє середовище зовсім не входить до планів конструкторів чи інженерів і не вітатиметься екологами. Вихід тільки один - установка такої прокладки, яка гарантовано забезпечувала б повну герметичність двигуна чи іншого механізму.

Особливості прокладання ГБЦ

Враховуючи, що існує безліч видів двигунів, що відрізняються не лише своїми розмірами, а й мають різну форму, відповідно і прокладки підганяються під ці форми та розміри. Плюс до цього, залежно від конкретних обставин, може використовуватись різний матеріал для виготовлення. Найбільш поширена і, напевно, найбільш важлива прокладка в двигуні внутрішнього згоряння, встановлена ​​і забезпечує герметичність для блоку циліндрів. Її прийнято називати: прокладка головки блоку циліндрів. Вона встановлюється у дуже відповідальному місці, де сходяться три системи, а саме: газорозподілу, мастила та охолодження. Зрозуміло, що протягом усього терміну служби, їй доводиться зазнавати впливу, як тиску і температури, так і всіх рідин, що циркулюють у двигуні. Звідси й необхідність регулярного контролю над її цілісністю і своєчасної заміни.

Де купити

Головка блоку циліндрів, як правило, має складну форму, відповідно і прокладка, що встановлюється на цю поверхню, має таку ж складну форму. Такі прокладки можуть виготовлятися, як із вмістом азбесту, так і без такого, але за будь-яким на поверхні прокладки буде виконана перфорація, що копіює відповідні отвори або поглиблення самої головки. Матеріал, що використовується для виготовлення прокладки, повинен бути еластичним для кращого прилягання, а місця, які планується використовувати для кріплення, окантовуватимуться кільцями з металу. Для придбання будь-яких ущільнюючих прокладок звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • купити набори прокладок двигуна для китайських моделей скутерів та мотоциклів;
  • дізнатися ціни на набори прокладок двигуна для китайських моделей скутерів та мотоциклів та придбати необхідну недорого;
  • скористатися каталогом наборів прокладок двигуна для китайських моделей скутерів та мотоциклів;
  • замовити набори прокладок двигуна для китайських моделей скутерів та мотоциклів з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
Відображення:
Вгору