0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Прокладки двигуна для японських скутерів

Прокладки двигуна для японських скутерів

У двигунах, включаючи ті, які встановлені на скутерах японського виробництва, другорядних чи малозначних елементів (деталей), немає. Навіть без такої, начебто непомітної деталі, як звичайна прокладка, здійснювати поїздки буде неможливо. Для двигунів скутерів у спеціалізованих магазинах з продажу запасних частин для мототранспортної техніки, можна придбати набори прокладок для двигуна, картера, головок циліндра, самих циліндрів та клапанної кришки. При цьому бажано звернути увагу на фірму, яка виготовила прокладку, що купується. Як правило, вироби таких компаній, як AS, DDL, Formula, MOTOTECH20, MSU, S.E.E.(Тайвань), SALO, SEE(Китай), SHANGZHI, SM-TW, TATA, TMMP, а також деяких підприємств Кореї та України, жодних нарікань покупців не викликають.

Призначення прокладок двигуна

Головним завданням прокладок, особливо тих, які встановлені у вузлах та компонентах двигуна, є створення герметичності. Якщо, наприклад, прокладка встановлена ​​між блоком циліндрів та головкою блоку циліндрів, то ніякий бруд, пил або волога з навколишнього середовища не повинен проникати всередину блоку циліндрів. І навпаки, з блоку циліндрів жодні гази чи технологічні рідини не повинні проникати у навколишнє середовище. Прокладка, яка наведена у прикладі, вважається найважливішою з усіх прокладок двигуна. Умови до роботи в неї досить складні. На цю прокладку впливає не тільки висока температура від палива, що згоряється і відпрацьованих газів, але і тиск, створюваний усередині циліндрів. Іншими словами, ця прокладка протидіє високій температурі, підвищеному тиску та захищає всю систему від витікання оливи.

Значення прокладок двигуна

Перебуваючи на стику систем мастила, охолодження та газорозподілу, цій прокладці щоразу, коли відбувається запуск та робота двигуна, доводиться протистояти значним навантаженням. Жодна прокладка мототранспортного засобу, а тим більше прокладання двигуна не підлягає повторній установці. Це та деталь двигуна, на якій економити не тільки не можна, а й небезпечно, тому що все може закінчитися капітальним ремонтом двигуна, а ціна такого заходу в десятки, а то й сотні разів вища за ціну нової прокладки. У переважній більшості випадків між блоком циліндрів та головкою цього блоку встановлюють металізовану прокладку. Такі прокладки мають високу популярність серед споживачів через свою високу зносостійкість. Металізовані прокладки складаються з кількох шарів, а термін служби багаторазово перевищує аналогічні прокладки, виготовлені з інших матеріалів. Для більшого ущільнення та надійності при встановленні застосовують герметик. Звичайно металева прокладка має вищу ціну, однак такий стан справ не можна назвати невиправданим.

Матеріали для прокладок колектора

 

Ще одним важливим місцем для встановлення прокладок є впускний та випускний колектори. Місце з'єднання блоку циліндрів та впускного колектора комплектують прокладкою, виготовленою з пресованого картону. Що стосується випускного колектора, то є необхідність застосовувати прокладки, виготовлені з більш міцних матеріалів. Пояснення просте – підвищена температура. Для таких прокладок використовують метал, пароніт без азбесту чи метало-азбест. У пароніту є безліч переваг над іншими матеріалами. Зокрема, у нього дуже високі показники термостійкості.

 

Де купити

Якщо ви власник скутера японського виробництва і виникла необхідність замінити будь-яку прокладку двигуна, ласкаво просимо до нашого інтернет-магазину. Звертайтесь та отримайте можливість:

  • купити прокладки двигуна для японських скутерів;;
  • дізнатися ціни на прокладки двигуна для японських скутерів та придбати необхідні недорого;
  • скористатися каталогом прокладок двигуна для японських скутерів;
  • замовити прокладку двигуна для японських скутерів з доставкою до міста Києва або будь-якого іншого міста України;
Відображення:
Вгору