0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Набори прокладок двигуна для кубатури

Набори прокладок двигуна для кубатури

Головне завдання, яке мають виконувати прокладки у будь-якому мототранспортному засобі, це забезпечення повної герметичності будь-якого його механізму чи вузла. Крім того, прокладки повинні забезпечувати всі стики від протікання. Іншими словами прилеглі одна до одної поверхні деталей, незважаючи на їх не завжди ідеальну обробку, завдяки прокладкам, які згладжують існуючі нерівності та шорсткості, повинні залишатися сухими і не допускати проникнення газів, рідини і тим більше забруднень у вигляді пилу. Не можна сказати, що без прокладок транспортний засіб не зможе самостійно переміщатися, але без них експлуатація буде дуже утруднена, а основні вузли, включаючи двигун, швидко прийдуть у непридатність.

Набори прокладок двигуна від найкращих компаній

Основний вузол у мотоциклі, який потребує встановлення прокладок, це двигун. У ньому під час роботи відбувається постійна циркуляція палива, мастило та охолоджуючої рідини. Крім того в нього надходить повітря і відбувається утворення відпрацьованих газів. Якщо десь ці компоненти і мають змішуватись, то лише у місцях, які передбачають технологи. Будь-які несанкціоновані протікання рідин або вихід газів, що відпрацювали, необхідно негайно усувати, і в багатьох випадках ефективним методом є встановлення нової прокладки. У спеціалізованих торгових точках із продажу запасних частин для мотоциклів можна придбати прокладки для транспортних засобів від таких відомих компаній, як All Balls, Athena, INPARTS, PROX, RMS, TOURMAX, VICMA та WINDEROSA.

Основні вузли для встановлення прокладок

Для мотоциклів вищеперелічені компанії виробляють прокладки, які згодом встановлюються в таких компонентах мотоцикла, як вузол випуску газів, що відпрацювали, головка циліндра, двигун, карбюратор, кратер, клапанна кришка, кришка генератора, кришка зчеплення, а також циліндра. Особливо важливими є прокладання у вузлах двигуна, де з метою підтримки необхідного тиску, герметизація просто необхідна. Форма прокладок для мотоциклетних двигунів не може бути уніфікована, у зв'язку з тим, що в різних марках мотоциклів встановлені іноді різні, в тому числі і за своєю величиною, двигуни. Відповідно, підбір прокладки повинен виконуватися з урахуванням конкретного двигуна, встановленого на мототранспортному засобі.

Різновиди прокладок за призначенням

Залежно від призначення прокладки двигуна мотоцикла поділяють на три різновиди. Перший різновид, це прокладки, за допомогою яких запобігають протіканню технологічних рідин, таких як паливо, рідина, що охолоджує (антифриз) або моторне масло. Ці прокладки не тільки запобігають протіканню, але й утримують рідину у призначеному для неї просторі. Другий тип прокладок для двигуна, як правило, має виконувати роль ущільнювачів у місці прилягання поверхонь деталей. Ці прокладки найчастіше працюють у досить складних умовах, під дією підвищених температур та тиску. Прикладом можуть бути прокладки встановлені між блоком і головкою блоку циліндрів, які утворюють камеру згоряння.

До третього виду прокладок найчастіше використовують відомий термін - сальники. Їх встановлюють у місцях, де йде зіткнення нерухомих та рухомих деталей.

Де купити

Правильно встановлена з якісного матеріалу прокладка служитиме без заміни тривалий період часу. Але вже якщо настав час замінити ту чи іншу прокладку, звертайтесь до нашого інтернет-магазину та отримайте можливість:

  • придбати набори прокладок двигуна для кубатури;;
  • дізнатися ціни на набори прокладок двигуна для кубатури та придбати необхідний набір недорого;
  • замовити набір прокладок двигуна для кубатури з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого населеного пункту України;
  • скористатись каталогом наборів прокладок двигуна для кубатури;
Відображення:
Вгору