0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Прокладки двигуна для кубатури

Прокладки двигуна для кубатури

Всі сучасні механічні транспортні засоби мають силові установки, які називають двигунами або моторами. Розглядаючи будь-який мотоциклетний двигун, можна знайти деталі, які виготовлені з металу, гуми, пластику або іншого матеріалу. Крім цього, всі місця силової установки, де є різні з'єднання або зіткнення поверхонь деталей, мають прокладки. Прокладки виконують функцію ущільнення і дозволяють не допускати протікання рідин або прориву газів. Вони герметизують необхідні для якісної роботи двигуна простору, завдяки чому досягається підтримка необхідного тиску. Особливо важливо, щоб з блоку циліндрів і картера двигуна не проривалися гази, що відпрацювали, а також горюча паливна суміш.

Призначення прокладок двигуна

Крім того при роботі двигуна в його корпусі відбувається постійна циркуляція таких рідин, як антифриз (виконує функцію охолодження), а також моторного масла, призначеного для змащення деталей, що труться. Ці рідини також знаходяться під тиском, так що всі місця з'єднань, якими вони протікають, повинні бути ущільнені, а протечки неприпустимі. У кожному конкретному випадку, залежно від типу, розмірів та марки двигуна, прокладки матимуть свою форму, а від місця на яке встановлюється прокладка залежить вибір матеріалу для її виготовлення. Крім того, завдання прокладки полягає в недопущенні попадання вологи, бруду та пилу всередину різних вузлів та механізмів мотоцикла з навколишнього середовища. Не всі поверхні деталей, що сполучаються виконані ідеально, але за рахунок установки прокладки, вдається домогтися щільного прилягання, згладивши при цьому шорсткості, нерівності та інші дрібні дефекти.

Місця для встановлення та найкращі компанії

Найбільшим попитом серед споживачів користуються прокладки, призначені для установки в такі місця, як головка циліндра, клапанна кришка, кришка генератора, кришка зчеплення, вузол випуску газів, що відпрацювали. Крім того, прокладки можуть бути встановлені в двигуні, карбюраторі, картері і циліндрах. Прокладки двигуна для кубатури виготовляються на заводах багатьох підприємств. Але фахівці рекомендують при підборі прокладки звертати увагу насамперед на продукцію таких компаній, які вже протягом багатьох років постачають у торговельну мережу якісні та надійні вироби. У всіх на слуху такі бренди, як All Balls, Athena, INPARTS, PROX, RMS, TOURMAX, VICMA та WINDEROSA.

Прокладка для голівки блоків циліндрів

Однією з найбільш популярних прокладок, які встановлюються в двигунах внутрішнього згоряння, вважається прокладка головки блоків циліндра. У місці встановлення з'єднуються такі деталі, як головка блоку циліндрів і сам блок циліндрів. Через ці деталі двигуна проходять канали, якими циркулює охолодна рідина (антифриз), а також мастильний матеріал для двигуна. При роботі силової установки на прокладку серйозно впливає не тільки тиск газів, але й висока температура. Промисловість для головки блоку циліндрів випускає неметалеві та металеві прокладки. Але враховуючи в яких складних умовах працює така прокладка, переважно власники транспортних засобів, воліють між цими деталями встановлювати металеві прокладки.

Де купити

Як правило, правильно встановлені прокладки двигуна, тим більше якщо вони виготовлені з якісного матеріалу, можуть виконувати покладену на них роль протягом тривалого часу. А якщо заміна будь-якої прокладки двигуна стала неминучою, то найкращим рішенням буде звернутися в інтернет-магазин Мотоквартал і отримати можливість:

  • купити прокладку двигуна для кубатури;
  • замовити прокладку двигуна для кубатури з доставкою, як до міста Києва, так і до будь-якого іншого міста України;
  • дізнатися ціни на прокладки двигуна для кубатури та придбати необхідну недорого;
  • скористатися каталогом прокладок двигуна для кубатури;
Відображення:
Вгору