0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Сальники, пильовики амортизатора для кубатури

Сальники, пильовики амортизатора для кубатури

По суті, і сальники, і пильовики в мототранспортних засобах є витратним матеріалом. І ті, й інші, найчастіше через механічне зношування потребують періодичної заміни, причому заміну бажано проводити своєчасно. Конкретно в мотоциклах найчастіше в заміні сальників потрібно для пера вилки та амортизаторів, а ось щодо таких елементів двигуна, як колінчастий і розподільний вали, то там заміну сальників необхідно проводити набагато рідше. Уважний власник мототранспортного засобу, який ретельно стежить за справністю свого апарату, завжди своєчасно зможе помітити підтікання олії або іншої технологічної рідини в місцях встановлення сальника. Мало того, він не тільки точно зафіксує проблемне місце, а й вживе всіх можливих заходів до якнайшвидшого усунення цієї неполадки. Слід враховувати, що матеріальні витрати на придбання сальника та пильовика мізерні в порівнянні з тією поломкою, яка може статися якщо їх не замінити.

Найбільш уразливі місця

Фахівці рекомендують одночасно із заміною сальника виконувати і заміну пильовика, так як проникнення бруду, пилу або інших небажаних елементів через старий пильовик, може звести нанівець всі зусилля по ремонту конкретного вузла мотоцикла. Особливо важливо не допускати підтікання мастила в таких важливих деталях ходової частини мотоцикла, що впливають на якість водіння, як передня рульова вилка і амортизатори. Чим загрожує неможливість адекватно керувати мотоциклом внаслідок виходу з ладу кермового механізму, сподіваюся нікому пояснювати не треба. Неправильна робота амортизатора також не віщує нічого хорошого, оскільки будь-який маневр, включаючи непередбачене різке гальмування, може закінчитися вильотом у кювет з усіма наслідками, що звідси випливають. Вихід залишається лише один. Якщо помітив навіть не підтікання, а просто запотівання поверхні в районі встановлення сальника, вживи заходів до усунення і запобігти біді.

Про походження назви

Для того, щоб ущільнити як рухомі, так і нерухомі з'єднання, використовуються різні за своєю конструкцією вироби, для виготовлення яких можуть застосовуватися найрізноманітніші матеріали. Однак при виготовленні та ремонті транспортних засобів, у тому числі і мотоциклів, найбільшого поширення набули вироби, іменовані сальниками. Ця назва має давню, як мінімум пару сотень років, історію і відноситься до тих часів, коли людство ще не вміло виготовляти та застосовувати вироби з каучуку та різних полімерних матеріалів. Наші пращури з метою ущільнення сполучених деталей застосовували повсть, фетр або іншу подібну тканину, яку для надання їй кращого ковзання просочували звичайним салом. Звідси і назва деталі, що ущільнює - сальник. В даний час виріб з таким призначенням правильніше було називати армованою манжетою.

Типи сальників

Для застосування в авто та мототранспортній техніці використовують сальники двох типів, що різняться за кількістю кромок, тобто бувають однокромкові та двокромкові сальники. Якщо перші здатні лише запобігти протіканню олії або іншої технологічної рідини, то другі ще й оберігають вузол, на якому вони встановлені від попадання всіх частинок, що негативно впливають на роботу вузла, що утворюються в навколишньому середовищі. Як матеріал для виготовлення армованих манжет найчастіше вибирають каучук, в який додають різні компоненти, що поліпшують його якість.

Де купити

Тим, хто перейнявся необхідністю піклуватися про власну безпеку та помітив неполадки в тих місцях, де встановлені сальники, рекомендуємо звернутися до нашого інтернет-магазину та отримати можливість:

  • купити сальники та пильовики амортизатора для кубатури;
  • дізнатися ціни на сальники та пильовики амортизатора для кубатури та придбати необхідне недорого;
  • замовити сальники та пильовики амортизатора для кубатури з доставкою в будь-яке місто України, включаючи місто Київ;
  • скористатися каталогом сальників та пильовиків амортизатора для кубатури;
Відображення:
Вгору