0Порівняння товарів
Мотоквартал — Всеукраїнский магазин мототоварів
0
Мій кошик

Троси зчеплення для кубатури

Троси зчеплення для кубатури

У світі авто та мототранспорту нині найбільшого поширення набули два типи зчеплення. Традиційно керування вузлом зчеплення здійснювалося за допомогою троса зчеплення. Другий тип управління цим механізмом пов'язаний із гідравлікою і є більш прогресивним. У другого способу є ряд переваг, так що встановлення гідравліки на зчеплення виправданий крок, який дозволить позбавитися низки проблем, пов'язаних з обслуговуванням троса зчеплення. Але більшість мототранспортних засобів виробник забезпечив саме тросом зчеплення і їх власникам мимоволі доводиться мати справу з цією деталлю. Крім механізму зчеплення подібні тросики можна виявити тим, хто досі цього не зробив, у приводах тахометра, газу, спідометра та інших механізмах. Всі вони потребують постійного контролю та періодичного обслуговування, без якого термін їх служби істотно скорочується.

Троси, що працюють на обертання

У приводах тахометра та спідометра троси працюють на обертання. Для їх виготовлення застосовують основу, що складається з безлічі жил, плюс до цього поверх по спіралі намотують сталеву жилу. Напрямок намотування сталевої жили та напрямок обертання повинні збігатися. З обох кінців троса виконують необхідні з'єднання з механізмом зчеплення конструкції. З одного боку це звичайний чотиригранник з перетином від одного до двох сантиметрів, а щодо іншої сторони, то там конструкція нагадує квадрат, але циліндричної форми, з плоскою пластинкою або невеликим пропилом. У таких тросів передбачають жорстку фіксацію сорочки, як з одного, так і з іншого боку, враховуючи при цьому, що вона має одну й тугішу довжину. Ще один тип тросів, які застосовуються, наприклад, для приводу гальм, дросельної заслінки або газу, відкривання замку багажника та деяких інших речей, працює за рахунок передачі зворотно-поступального руху.

Троси зі зворотно-поступальним рухом

Троси, які працюють завдяки зворотно-поступальному руху, можуть складатися як з однієї, так і з кількох жил, а жили переплетені між собою. Виробники захищають цю деталь від вологи, а також прагнуть знизити сили тертя шляхом заливання троса пластиком. На його кінцях припаюють і обжимають різноманітної форми спеціальні боби. Є можливість регулювання сорочки такого троса. Але, як би не намагалися конструктори і виробники, через деяку кількість часу, волога і різні непотрібні елементи, а попросту кажучи бруд, потрапляють у простір між тросом і сорочкою. Як результат, для приведення троса в дію доводиться докладати великих зусиль, що, у свою чергу, призводить до прискореного зносу всіх складових частин цього механізму. Цілком виключити таке явище неможливо, але завдяки своєчасному проведенню профілактичних заходів продовжити термін служби троса будь-якого типу можна.

Когда обслуживать трос

Профілактичні заходи пов'язані з обслуговуванням тросів можна приурочити до моменту, коли необхідно проводити технічне обслуговування транспортного засобу. Крім того, не зайвим буде попрацювати з цим механізмом після екстремальних поїздок у несприятливих погодних умовах, а також перед тим, як поставити мотоцикл на сезонне зберігання. Тривалий вплив вологи і бруду на внутрішні поверхні троса, обов'язково викликають явище корозії з наступним передчасним виходом його ладу.

Де купити

Поломка троса зчеплення, з яких причин вона не відбулася, явище неприємне, але не смертельне. Вирішити таке питання не важко, якщо звернутися до нашого інтернет-магазину та отримати можливість:

  • купити троси зчеплення для кубатури;;
  • замовити троси зчеплення для кубатури з доставкою до будь-якого міста України, включаючи Київ;
  • скористатися каталогом тросів зчеплення для кубатури;
  • дізнатися ціни на троси зчеплення для кубатури та придбати необхідний недорого;
Відображення:
Вгору