.

У всіх розділах ще багато

НОВОРІЧНИХ ЗНИЖОК 2020 року.

 

Вдихніть нове життя у свій мотоцикл за допомогою цих чотирьох кроків.


НОМЕР 1
Перш за все, зробить сервісне обслуговування.
Очистіть і змастіть ланцюг (якщо прийшов час — замініть її), замініть масло і фільтр, змастіть троси й шарніри управління, замініть повітряний фільтр, відрегулюйте зчеплення і дросельну заслінку, встановіть нові свічки запалювання і, можливо, навіть перевірте люз клапанів.
І мотоцикл подякує вам. Ви відчуєте більше потужності, краще відгук на педаль газу, покращене перемикання передач і природно він стане економніший.
Цінність ретельного налаштування неможливо переоцінити, і це відмінний спосіб провести деякий час зі своїм байком, поки він нудиться в гаражі.

НОМЕР 2
Зробіть свій мотоцикл більш комфортним, замінивши старі, зношені, липкі ручки (ГРІПСИ) на нові — це ж ваша основна точка контакту з байком, і грошей забере зовсім трохи.

НОМЕР 3:
Якщо у вашого байка є подряпини або відколи на баку, кузові, рамі або колесах — усуньте їх.
Балончик з фарбою або Олівець для Видалення Подряпин — відмінне і недороге рішення.

НОМЕР 4
І останнє, але не менш важливе: найефективніший спосіб додати впевненості при їзді на мотоциклі — це замінити стару гуму на нову.
Знос шин відбувається поступово, тому ви, ймовірно, не помітите, що управління погіршилось. Природно, після заміни гуми байк рулиться як новий.

До початку сезону залишилося не так багато часу. Сподіваюсь, ці прості дії допоможуть вам збільшити термін служби та отримати більше задоволення від їзди на вашому улюбленому коні.

Всіх благ.
Ваш Мотоквартальний.