Постійні інновації Ducati підвищують рівень цифрового досвіду своїх шанувальників завдяки новому конфігуратору на сайті Ducati.com.

Передовий проект, створений у співпраці з MHP - компанія Porsche, котрі переосмислюють спосіб взаємодії ентузіастів з мотоциклами та їх кастомізації, пропонуючи їм можливість почати жити мрією Ducati ще до того, як доторкнутися до нього особисто.

Конфігуратор пропонує понад 400 оригінальних аксесуарів Ducati Performance, які можна встановити на мотоцикли в режимі реального часу. Користувачі можуть експериментувати з різними комбінаціями, адаптуючи мотоцикл до своїх уподобань та потреб. Після завершення конфігурації кожен ентузіаст зможе відправити свій Ducati безпосередньо своєму довіреному дилеру і отримати пропозицію, а також віртуально сфотографувати його у форматі Full-HD, щоб зберегти зображення на своєму комп'ютері або смартфоні.

Новий конфігуратор дозволяє милуватися обраним мотоциклом в знакових для Ducati  місцях, таких як Piazza Maggiore в центрі Болоньї, фінішна пряма Міжнародного автодрому в Муджелло і райське бездоріжжя на Сардинії. Захоплюючий досвід, подібний до справжньої прогулянки, з роздільною здатністю 4K, що передбачає в цифровому світі незабутні емоції, які всі мотоцикли Ducati вміють передавати під час їзди.

Кожна локація спочатку була сфотографована на 360°, а потім перетворена в реалістичний 3D-фон за допомогою цифрового рендерингу, виконаного спеціалізованими художниками.

Можна вибрати два моменти доби, між днем і заходом сонця, таким чином підсвічуючи світлові кластери (DRL вдень, ближнє світло вночі) і приладову панель.

Ознайомитися з конфігуратором Ducati і всіма його новими функціями можна тут.

Дорогі друзі, користуючись випадком звертаємо увагу, що оригінальні запчастини Ducati вже доступні до замовлення!