Поєднуючи в собі продуктивність, маневреність та сучасний дизайн, натхненний скремблером, Svartpilen 801 є найновішим "нейкед" мотоциклом з найбільшим робочим об'ємом двигуна в лінійці бренду.

Вагою всього 181 кг, Svartpilen 801 побудований на міцній та легкій трубчастій сталевій рамі з хромомолібденової сталі, що забезпечує точний баланс гнучкості та жорсткості. Серцем машини є потужний 799-кубовий паралельно-двійний двигун DOHC з паралельно-подвійним розташуванням циліндрів. Його пікова потужність складає 105 к.с., а надійність та ефективність гарантується інноваційними технологіями, які збільшують міжсервісні інтервали до 15 000 км та забезпечують надзвичайно низьке споживання пального.
Система Power Assist Slipper Clutch (PASC) максимізує тягу при різкому прискоренні та запобігає нестабільності при різкому гальмуванні, а система Easy Shift забезпечує плавне перемикання передач. Регульована підвіска WP APEX пропонує 140 мм ходу вилки та 150 мм ходу амортизатора для гарантованого комфорту та керованості як у місті, так і за його межами. Шини Pirelli MT60 RS, встановлені на 17-дюймові колеса, забезпечують високий рівень зчеплення та зворотного зв'язку.

Мінімалістичний вигляд Svartpilen 801 досягається завдяки преміальним деталям, таким як світлодіодні фари та алюмінієве кермо, які разом створюють унікальний та привабливий вигляд байку. Тонкий ергономічний кузов, виконаний у темних тонах, акуратно огортає двигун і раму, а двокомпонентне сидіння забезпечує високий рівень комфорту та необмеженість рухів.

Найсучасніші електронні засоби покращують керованість Svartpilen 801, а опціональний пакет Dynamic Pack піднімає враження від водіння на вулиці на ще вищий рівень. На додаток до регульованої антипробуксовочної системи (MTC) та ABS, в стандартну комплектацію входять режими їзди "Вулиця", "Дощ" та "Спорт". Динамічний пакет Dynamic Pack впроваджує систему протибуксувальної системи (MSR) для контрольованого уповільнення, а режим Anti-Wheelie обмежує максимальний кут пробуксовки коліс для додаткової безпеки.

Гальмівна система J.Juan забезпечує виняткову гальмівну силу завдяки чутливій до кутів повороту системі ABS від Bosch. Для просунутих гонщиків передбачений режим Supermoto ABS, який дозволяє підвищити рівень гальмування та тісніший зв'язок з дорогою.

Універсальність і безпека підвищуються завдяки електронним функціям преміум-класу, включаючи 5-дюймову TFT-панель приладів і блок зв'язку в стандартній комплектації. При підключенні пристрою до додатку Ride Husqvarna Motorcycles можна активувати чітку покрокову навігацію, а також керувати телефонними дзвінками та вибором музики. Система попередження про небезпеку також інтегрована в елементи керування на кермі, а захист від викрадення забезпечується за допомогою іммобілайзера.

Технічні особливості:
- Рама з хром-молібденової сталі з двигуном в якості несучого елемента
- Паралельно-двійний двигун об'ємом 799 куб.см з піковою потужністю 105 к.с. і крутним моментом 87 Нм
- Регульована підвіска WP APEX забезпечує винятковий комфорт і продуктивність на нерівних вулицях
- Чотири режими їзди (вулиця, дощ, спорт, а також опціональний динамічний режим)
- Система регулювання пробуксовки двигуна, антипробуксовувальна система та круїз-контроль доступні з опціональним пакетом Dynamic Pack
- Стандартна система контролю тяги мотоцикла на поворотах
- Найсучасніша система ABS, чутлива до проходження поворотів
- Дросельна заслінка з регулюванням та електроприводом
- Стандартна функція Easy Shift (перемикач швидкостей вгору та вниз)
- Зчеплення PASC Slipper
- Стандартний блок зв'язку забезпечує навігацію TbT+, телефонні дзвінки та вибір музики зі смартфона водія
- Система попередження про небезпеку з інтегрованим перемикачем на кермі

Щоб максимізувати враження від їзди на абсолютно новому та динамічному 2024 Svartpilen 801, широкий асортимент технічних аксесуарів дає можливість покращити продуктивність та зовнішній вигляд мотоцикла. Крім того, нова колекція Functional Street дозволяє гонщикам створювати індивідуальний зовнішній вигляд за допомогою широкого асортименту захисного екіпірування.

Звертаємо увагу, що оригінальні запчастини Ducati та Husqvarna вже доступні до замовлення!