Новий Burgman приєднується до Avenis 125 і Address 125, які вперше були представлені в липні, і, схоже, кидає виклик Honda PCX125 за частку продажів на швидкозростаючому ринку малокубатурних скутерів.

Нова модель оснащена 124-кубовим одноциліндровим двигуном, що розвиває 8,4 к.с. і 10 ньютон-метрів крутного моменту. Навряд чи це хаябуса, але він буде найкращим для використання в місті - рухаючи свою 112-кілограмову масу між смугами і проходячи заявлені 63 км/1л пального.

Запас ходу на 5,5-літровому паливному баку становить 290км, і ця ефективність ще більше підвищується завдяки технології "стоп-старт", яка є новинкою для моделей Suzuki і дозволяє скоротити час роботи двигуна на холостому ходу. У міру того, як норми викидів стають все більш жорсткими, подібні функції стають все більш важливими.

А коли маленький 32,5-кілограмовий двигун з інжекторним впорскуванням палива повертається до життя, ви, швидше за все, не помітите цього завдяки системі "Silent Start System", яка, як кажуть, забезпечує плавний і тихий запуск мотоцикла, що покращує плавність ходу та витонченість їзди.

Шасі виконано у вигляді підвісної рами з тонких круглих труб великого діаметру з метою економії ваги. Рама підвішена на нерегульованих вилках і моноамортизаторі. Комбінована гальмівна система замість ABS - це також особливість.

Якщо відійти від структури, то все це загорнуто в цілком сучасний, міні-максі-скутер з кузовом, який запозичив риси стилю у свого старшого брата Burgman 400.

Оснащений світлодіодним освітленням, а також невеликим екраном, щоб тримати елементи на відстані, мотоциклісти також отримують довге м'яке сидіння, що забезпечує простір для двох людей, з 21,5 літрами для зберігання під ним та двома відсіками спереду.

У просторі для ніг також є два гачки для підвішування покупок та USB-порт для зарядки електронних пристроїв. Відвернути небажану увагу з боку злодіїв допомагає також акуратна система, яка закриває замок запалювання для запобігання несанкціонованого доступу.

Зверху від замка запалювання на мотоциклі також з'явилась рідкокристалічна панель, що відображає швидкість, рівень палива, пробіг, годинник та багато іншого. Якщо ви особливо піклуєтесь про планету, в лівому нижньому кутку також загоряється зелений індикатор "Suzuki Eco Drive Indicator", який повідомляє водієві про те, що він ефективно використовує мотоцикл.

Крім стандартної комплектації, Burgman також може бути оснащений низкою аксесуарів, включаючи 27-літровий багажник, підігрів ручок, пілонізовані ручки та багато іншого.  

Suzuki Burgman Street 125 EX в деталях

Гума: Burgman поставляються на безкамерних шинах Dunlop D307 N, в розмірі 90/90×12 спереду та 90/100×10 ззаду.

Комфорт: Підлога з'єднана з двома передніми футбордами, що дозволяє водієві витягнути ноги для більшого комфорту.

Зачіпки: Під сидінням маємо два товсті гачки, які, як кажуть, дозволяють вішати шоломи, коли скутер припаркований.

Стоянка: В стандартну комплектацію Burgman входить бічна та центральна підставки, які допоможуть в обслуговуванні та паркуванні у важкодоступних місцях.