Kawasaki Europe ділить свій модельний ряд Versys 1000 на базову модель, повну комплектацію S і топову SE. На всіх "мандрівників" встановлюється 16-клапанний рядний двигун DOHC з рідинним охолодженням.

Навіть стандартна модель отримала круїз-контроль, перемикання режимів роботи, систему контролю тяги(TCS), ABS, а також прослизаюче/допоміжне зчеплення. Комплектація Sporty S прискорюється завдяки двонаправленому перемикачу швидкостей і пов'язаним з ним режимам контролю тяги і потужності.

Варіант SE побудований на міцній рамі з підвіскою Showa з електронною амортизацією і технологією вирівнювання Skyhook. Kawasaki також пропонує пакети Versys Tourer Plus і Grand Tourer для всіх трьох комплектацій.

У середньому класі Versys 650 завжди переважає за вагою. приладова панель оснащена вже знайомим TFT-дисплеєм, Bluetooth-з'єднання і світлодіодне підсвічування підкреслюють технічне оснащення, а лобове скло захищає водія від негоди. Ручки та підлокітники з підігрівом допомагають витримати холодний вітер. Крім базової комплектації, команда "зелених" також пропонує версії Urban, Tourer, Grand Tourer та Grand Tourer Plus.

Модель 2023 Versys 1000 доступна в матово-сірому кольорі Graphensteel/чорний з металевим блиском, а версії S і SE - в кольорах Sovereign Red/чорний і Emerald Green/чорний - всі з металевим блиском.

На жаль, інформація про ціни поки що відсутня.