Кожному власнику автомобіля важливо, щоб ремонт виправдав свої очікування, а механіки були з високою технічною експертизою. Треба дуже добре подумати, перш ніж довірити СТО свій автомобіль. І часто ті, хто мало розуміються у питанні, роблять хибний вибір. Наприклад, спираючись лише на низьку вартість послуг. Звісно, так робити не можна, оскільки на тих СТО, що працюють десь у найближчому гаражі, немає гідних умов, обладнання та персоналу. Особливо важливо дослухатися до цієї поради, якщо потрібен серйозний ремонт. 

 

У Львові чимало підприємств, які займаються ремонтом авто. Чимало автовласників просто обирають СТО, яке найближче знаходиться. Враховуючи, що обслуговування автомобіля коштує недешево, краще робити вибір не таким способом і не спираючись на рекламу, адже там усі хороші. У крайньому випадку можна звернутись до знайомих автовласників. Але часто навіть вони не можуть чітко встановити, наскільки якісно зроблений ремонт автівки.

Тоді який найліпший варіант? Керуйтесь рекомендаціями фахівців, обираючи СТО Львів для ремонту авто. 

Як краще дізнатися, який автосервіс працює за стандартами та гідний довіри?

Перевіреним способом будуть рекомендації знайомих. Немає таких? Підіть на форуми, але обережно ставтесь до порад. Нерідко там буває розміщена прихована реклама. 

Види СТО

Класифікація є умовною. Проте ви будете мати уявлення, чим кожен вид станцій обслуговування авто відрізняється від іншого. 

Офіційні

Офіційні сервіси часто вважають найбільш компетентними. Але ціна на обслуговування відповідна, тому дозволити собі такий ремонт можуть не всі. 

Клієнтом фірмового сервісу є сенс залишатися, поки машина нова. 

Спеціалізовані

Працювати автомеханікам на таких СТО доводиться з автомобілями, у яких закінчився гарантійний період. Запчастини вони можуть використовувати будь-які. Якщо СТО працює давно, правильно підбирає кадри, складні несправності усуваються без проблем і за вельми помірну ціну. 

Універсальні

Такий вид СТО підійде для нескладних робіт та поверхневої діагностики. Але для серйозного ремонту шукайте інше місце. Та й у складних операціях на таких СТО часто просто відмовляють. 

Ознаки, що СТО можна довірити ремонт машини

Ви не пожалкуєте, що звернулись в автосервіс, який дотримується перерахованих нижче принципів. 

Зацікавленість в перспективах подальшої роботи з вами. 

Якщо ви прибули на СТО, вас мають занести у базу даних та продемонструвати ввічливе, професійне ставлення. 

Гарантія на роботу. Якщо СТО не дає гарантію, шукайте інший автосервіс без вагань. Скоріше за все, до його роботи у клієнтів раніше було чимало претензій. 

Можливість стежити за ремонтом. Якщо є кафе, кімната очікування, де можна подивитись, як іде ремонт, є висока ймовірність, що він буде якісним. 

Отже, чим краще враховуються ваші інтереси, тим більше ви будете задоволені якістю готової роботи. А це саме те, для чого ви й привозите свій автомобіль на автосервіс. 

Будьте уважними, адже у Львові чимало автосервісів, де:

  • хамовиті приймальники, а отже, і недбале ставлення до роботи в цілому;
  • майстри, які обмежують вашу свободу вибору та нав’язують оригінальні запчастини;
  • автомеханіки, які після діагностики говорять про те, як усе жахливо, знов-таки нав’язують ремонт, тиснуть на вас і навіть залякують. 

Обходьте такі СТО стороною. Є чимало гідних компаній, для яких справа, якою вони займаються, не лише є джерелом прибутку, а й робиться так, щоб клієнт був задоволеним. Де ваші потреби будуть на першому місці, а чесність та відкритість є філософією та цінністю компанії. 

Що маємо у підсумку?

Критерії пошуку для кожного випадку свої. Не завжди це виключно ціна. Не варто звертатися у офіційний автосервіс, що замінити масло чи фільтр. Адже ця операція проста. А от займатися ремонтом електроніки, наприклад, варто або у офіційному, або у спеціалізованому автосервісі. 

Ми не радимо звертатися у складних випадках до майстрів-одинаків. Проте для найпростіших операцій, за бажання заощадити, можна це зробити. Такого спеціаліста, знову-таки, варто шукати за рекомендаціями знайомих, які мають таку ж марку авто. 

Старий бюджетний автомобіль можна ремонтувати у майстра, який має досвід саме із цією конкретною маркою, моделлю. І не обов’язково він працюватиме на крутому автосервісі.