KENDA

ПОПУЛЯРНІСТЬ, ЯК НАГОРОДА ЗА ЯКІСТЬ

Kenda Tire - тайванська шинна компанія. Фірма заснована в 1962 році. У той час її важко було назвати перспективною. Всього 50 робочих забезпечували функціонування невеликої фабрики, виготовляючи шини і камери для велосипедів. За більш ніж 50-річчя існування, Kenda досягла значних успіхів в гумовій промисловості. Сьогодні це велика компанія з якісними продуктами та міжнародними представництвами.

Kenda виробляє шини для транспортних засобів різної вантажопідйомності — від легкових до позашляховиків і вантажних автомобілів. В асортименті фірми вже давно наявні покришки для двоколісної техніки — велосипедів і мотоциклів. Поряд з популярними товарами на кшталт літньої або зимової легковий гуми, Kenda пропонує спеціальні шини для квадроциклів, причепів, промислової техніки, газонокосарок, снігоочисників та інвалідних колясок.

ОПТИМІЗОВАНИЙ ГУМОВИЙ СКЛАД ШИН KENDA

Основними компонентами шин Kenda є кремнієва кислота, сажа, масла й оксид цинку, які змішуються з натуральним і синтетичним каучуком. Сажа надає шинам, крім насиченого чорного забарвлення, міцність.

Швидкісні покришки Kenda виготовляють з акцентом на зменшення опору коченню. Багато уваги інженери компанії надають питанню акустичного комфорту. Протягом багатьох років Kenda продовжує випускати високоякісні шини з низьким рівнем шуму. При проектуванні таких покришок застосовують алгоритми мінімізації шуму, коли за допомогою спеціального комп'ютерного забезпечення створюють найбільш оптимальний малюнок протектора.

ФОКУС НА ЄВРОПЕЙСЬКІ ДОРОГИ.

Керівники Kenda Tire розуміють необхідність постійного вдосконалення. Тому в компанії не нехтують додатковими випробуваннями шин. Багатоетапні перевірки відповідності гуми з встановленими стандартами проводять регулярно. Персонал підприємств постійно підвищує рівень кваліфікації, освоюючи нові виробничі методики та технології.

У 2016 році Kenda Rubber Industrial відкрила технічний центр в Німеччині, підтвердивши свої наміри робити ще більш адаптовані до європейського клімату і доріг шини. Фахівці цієї установи об'єднують зусилля з інженерами технічного центру Kenda в США і головним центром досліджень і розробок в Тайвані. У власності тайванської шинної компанії є 8 виробничих об'єктів, розташованих в Китаї, В'єтнамі, Нової Зеландії, Австралії і, звичайно, на Тайвані. На цих заводах працюють в загальному більш ніж 10 000 співробітників.

Всі шини від Kenda Tire відповідають міжнародним стандартам в різних категоріях. Якщо ви шукаєте недорогі шини з підвищеними характеристиками продуктивності й довговічності, то саме час ознайомитися з продуктами компанії Kenda на сайті інтернет-магазину "МОТОКВАРТАЛ".