Шини -4 лідери - Metzeler, MichelinDunlop і Pirelli

Metzeler - це німецька компанія, яка виготовляє лише мотоциклетні шини. Має більш ніж 150-річну історію існування, за яку набула безцінний досвід і бездоганну репутацію! В асортименті цього виробника є шини для гонок та спортивного водіння, для подорожей на дальні відстані при будь-яких погодних умовах, для водіння по бездоріжжю, шини для мотоциклів різних класів, а також для скутерів та мопедів!


Michelin - француз, передовик у сфері шин. Ця компанія випускає дуже широкий спектр різної шинної продукції для автомобілів, сільської техніки, велосипедів, мотоциклів і літаків! Також Michelin відома багатьом завдяки своїм мапам і путівникам ViaMichelin.


Компанія Dunlop має кілька своїх запатентованих іноваційних технологій виготовлення шин. Їх продукція має великий рівень шумозахисту-завдяки чому рівень шуму зменшується на 50%, їх шини більш слухняні у використанні, стійкіщі, що дозволяє максимально точно входити у поворот.

Pirelli спеціалізується на виробництві шин преміум сегменту. Шини Pirelli широко використовуються у мотоспорті. З 2011 по 2018рр. Pirelli була єдиним офіційним постачальником шин на чемпіонаті світу Формула-1 і Формула-2. Також компанія Pirelli відома своїм щорічним календарем. В якості зірок-моделей для зйомок календаря були запрошені Наомі Кемпбел, Сінді Кроуфорд, Міла Йовович, Кейт Мосс, Дженніфер Лопес, Софі Лорен та багато інших. На початку цей календар позіцвонувався, як календар для далекобійників та автомеханіків, але згодом став самостійною культурною одиницею.