В дорозі потік бензобак МОТОЦИКЛА. Що робити?
Це особливо актуально для старих байків, яким вже є трохи років.
В такому випадку можна, звичайно, злити бензин, викликати мотоевакуатор і доставити мотоцикл до найближчого місця ремонту, порушивши тим самим всі свої плани. Але, якщо у вас знайдеться в кофрі мішок з усяким мотлохом, який зазвичай завбачливі байкери беруть з собою в дорогу за принципом «а хіба мало що, раптом знадобиться», то ситуацію можна виправити.
Для тимчасового ремонту потрібно гострий предмет, наприклад, шило або цвях, яким і варто спробувати розширити місце протікання, слив попередньо бензин. Потім береться саморіз або шуруп (ось де і стане в пригоді мішок зі всяким мотлохом) і вкручується в діру. Як прокладку між капелюшком саморіза і стінкою бензобака підійде якась гумка, яка щільно затисне між ними та мінімізує ризик протікання
Якщо ж протік зварений шов бензобака, що, знову-таки, зрідка трапляється зі старими мотоциклами, то хід дії для тимчасового ремонту буде наступним. По можливості очищають поверхню бака в місці протікання від бруду та іржі, замажте це місце милом, причому мила не шкодуйте — кладіть щедрим шаром. Потім, якщо є така можливість, обмотайте це місце сухими нитками та знову натріть милом. Але якщо ниток немає і взяти їх ніде, просто шар мила зупинить підтікання бензину на якийсь час. Само собою, цей спосіб підійде в тому випадку, якщо бензин повільно сочиться звідкись, а не б'є через дірку.

Якщо ви знаєте кращі методи, прохання поділитися.
Дякую.

Ваш Мотоквартальний.